Relacja z Halowych Zawodów w Skokach przez Przeszkody 14.02.2016 r.

14 lutego 2016 r. odbyły się pierwsze w tym roku Halowe Zawody w Skokach przez Przeszkody.

Organizatorem przedsięwzięcia był Klub Jeździecki „Łąck”, Stado Ogierów w Łącku, Starostwo Powiatowe w Płocku oraz Wójt Gminy Łąck. Impreza została skierowana nie tylko do pasjonatów tego sportu, ale do wszystkich, którzy pragnęli spędzić w nietuzinkowy sposób walentynkowy dzień.

Startujący zawodnicy oprócz nagród pieniężnych otrzymali liczne nagrody rzeczowe m.in. kalendarze, kubki, biżuterię, vouchery czy derki. Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom za ufundowanie nagród oraz ogromną pomoc w organizacji zawodów.

W wyższych konkursach w szranki stanęli Grzegorz Kubiak, Dariusz Garstka oraz Gabriela Drózd, która pokonała w klasie N obu Panów, zdobywając zasłużone pierwsze miejsce. W konkursach wzięło udział również dużo początkujących zawodników, którym gratulujemy odwagi i życzymy dalszego rozwoju kariery sportowej.

Wyniki wszystkich konkursów znajdziecie Państwo w poniższym linku:

Wyniki_Łąck_14_lutego_2016

Pierwszy raz halowe zawody w Łącku zgromadziły tak liczną publiczność.  Według szacunkowych danych Stado Ogierów w Łącku odwiedziło blisko 1000 osób. Widzowie mogli nie tylko obejrzeć zmagania zawodników na hali, ale również zwiedzić teren Stada, zapoznać się z różnymi rasami koni, nakarmić kucyki, ogrzać się przy ognisku lub w nowo otwartym barze. W przerwie między konkursami wszystkich chętnych zaproszono do odtańczenia wspólnie „Chocolate” oraz do obejrzenia występu kowboi i kowbojek z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. W. S. Reymonta w Łowiczu.

Zachęcamy wszystkich do obejrzenia 15-minutowej wideorelacji z rozegranych zawodów:

oraz do obejrzenia galerii zdjęć zamieszczonej na stronie Świata Koni:

http://www.swiatkoni.pl/gallery/2473,hzr-b-lack-14022016.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *