Jeździectwo Naturalne Bez Tajemnic L1 26-28 sierpnia w Łącku

 

W dniach 26-28 sierpnia w Stadzie Ogierów w Łącku odbędzie się Kurs „Jeździectwa Naturalnego bez Tajemnic” Relations Level 1 Zaufanie.

Kurs zaplanowany jest na 3 dni po 7 godzin z 1 godzinną przerwą. Zajęcia odbywają się od piątku godz. 9-18 do niedzieli godz 9-17. Wykłady teoretyczne odbywać się będą w sali wykładowej a zajęcia z końmi rano i po południu na ujeżdżalni lub hali.

Program Level 1 Relations jest podstawowym i najobszerniejszym w teorię pierwszym poziomem szkolenia w ramach kompleksowego programu „Jeździectwo Naturalne bez Tajemnic”, stworzonym przez trenera Andrzeja Makacewicza.

Program kursu L1 obejmuje wykłady z teorii jeździectwa naturalnego wraz z projekcjami multimedialnymi oraz praktykę z ziemi i siodła. Program oparty jest o najnowsze osiągnięcia dotyczące behawioryzmu oraz treningu naturalnego łącząc nurty kilku największych szkół jeździectwa naturalnego z uwzględnieniem realiów jeździectwa polskiego. Daje on gruntowne podstawy teoretyczne i praktyczne zastosowania metod naturalnych w treningu koni w dowolnej dyscyplinie jak skoki, wkkw, ujeżdżenie, powożenie, west czy rekreacja zmieniając zasadniczo relacje koń/jeździec. Buduje relacje oparte o zaufanie konia, szacunek i dominację. Pozwala na przyklejenie konia do jeźdźca czy trenera i skupienie go na pomocach i treningu co znacząco skraca czas uczenia się konia, tworząc między człowiekiem a koniem relacje oparte na przywództwie. Daje wiedzę i praktykę do nauki na 4 dalszych zaawansowanych poziomach szkolenia.

W kursie można uczestniczy jako:
– uczestnik z własnym lub wynajętym w ośrodku koniem – koszt 770 zł (+wynajem konia/boksu)
– słuchacz – 350 zł/kurs dla młodzieży do 16 roku życia cena indywidualna

W sprawie zakwaterowania i wyżywienia, dostępności koni i możliwości zakwaterowania koni przyjezdnych, prosimy kontaktować się bezpośrednio z Joanną Gawłowską tel: 600 742 754 lub z biurem Stada e-mail: sekretariat@stadoogierow.pl

Zgłoszenia przyjmowane są pod telefonem 22 3931090 lub kursy@jnbt.pl.

Więcej informacji w zamieszczonym linku: L1 Lack 26-28.08.16