Zgrupowanie Sportowe z Piotrem Piaseckim 31.01-06.02.2015 r.

piotr_piasecki_zgrupowanie

Zapraszamy na zimowe zgrupowanie jeździeckie z Piotrem Piaseckim, które odbędzie się 31 stycznia – 6 lutego w SO Łąck.

Dlaczego warto?

W siedem dni codziennych intensywnych treningów można nauczyć się często więcej niż miesiącami pracując z trenerem dorywczo. Dwa treningi dziennie, nieustanny nadzór trenera i profesjonalny plan treningowy są gwarancją sukcesu. Do tego możliwość obserwowania jak trenują inni uczestnicy, wśród których nie zabraknie startujących na poziomie 1*/2* WKKW, N/C w skokach.

Kto?

Każdy kto chce podnieść swoje umiejętności jeździeckie i poziom wyszkolenia swojego konia. Uczestnicy zostaną podzieleni na grupy zgodnie z poziomem zaawansowania/wiekiem koni. Zgrupowanie jest otwarte dla osób jeżdżących zarówno skoki, jak i WKKW czy ujeżdżenie. Nie narzucamy limitów wiekowych. Sugerujemy 16+ ale można nas przekonać.

Z kim?

Piotr Piasecki to legenda polskiego jeździectwa. Dwukrotny uczestnik Igrzysk Olimpijskich, siedmiokrotny Mistrz Polski, dziewięciokrotny uczestnik Mistrzostw Europy w WKKW. Warto zaznaczyć, że startował również w skokach przez przeszkody, na poziomie Grand Prix! Trener którego podopieczni mają w dorobku medale Mistrzostw Polski we wszystkich kategoriach wiekowych. Trener kadry Polski przed Mistrzostwami Europy w Pratoni del Vivaro i Igrzyskami Olimpijskimi w Atlancie. Ma olbrzymią wiedzę odnośnie jeździectwa i potrafi się nią dzielić.

Czego się spodziewać?
◾Intensywnego podnoszenia umiejętności jeździeckich.
◾Świetnej, przyjacielskiej atmosfery.
◾Wieczornych spotkań i analizy treningów.

 

więcej informacji na stronie: http://www.horse-sport.home.pl/hs/index.php/konsultacje-jezdzieckie/zgrupowania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *