Zdjęcia Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza ZR 26-27.09.2020 r. I transza

Po długiej przerwie do Stada Ogierów w Łącku powróciły konkursy w konkurencji powożenia zaprzęgami jedno i parokonnymi. W miniony weekend organizatorzy zaprosili mieszkańców Płocka i okolic na Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w powożeniu. Przepięknie przygotowane zaprzęgi z całej Polski wzbudziły zachwyt i podziw licznie zgromadzonej publiczności. Pojedynek profesjonalistów dał możliwość zobaczenia na placu konkursowym crème de la crème polskiego jeździectwa!  Wśród nich Mistrz Świata Bartłomiej Kwiatek i Vice – Mistrzyni Świata Weronika Kwiatek zapewnili nie lada emocje. Ostatecznie zawodnik ze Stada Ogierów Książ nie miał sobie równych.

Rozegrano także konkursy dla amatorów, gdzie o złoty medal i puchar sponsora głównego PKN ORLEN S.A. rywalizowało kilkanaście zaprzęgów. Katarzyna Wieczorek wraz z koniem Lord Voldemord okazali się bezkonkurencyjni.

Jak zawsze wstęp dla publiczności był bezpłatny. Honorowy patronat objął Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, a sponsorem głównym był PKN ORLEN S.A.