Zapraszamy na HZRiT w skokach przez przeszkody 15-16.02.2020r. Wstęp Wolny ,,Zimowa Wiosna w SO w Łącku.,, Super Nagrody oraz Ognisko.

Serdecznie Zapraszamy na HZRiT w skokach przez przeszkody 15-16.02.2020r.

Wstęp Wolny !!!

Super Nagrody oraz Ognisko.

Zimowa Wiosna w SO Łąck

Pomimo, iż w kalendarzu zima, na hali SO Łąck przygotowania do sezonu otwartego idą pełną parą. Organizator kolejnych halowych zawodów regionalnych KS SO Łąck przygotował nagrody, które przydadzą się w pełni zwycięzcom nie tylko gdy trawa się zazieleni. Dwa dni skakania i dwa wspaniałe terenowe rowery jako nagrody do zdobycia w konkursach skoków przez przeszkody 15-16 lutego. Oprócz sprzętu pula nagród w wysokości, której niejedne zawody regionalne /4400zł/ mogły by pozazdrościć, wieczorem ognisko z kiełbaskami i muzyką – tak wielkimi krokami w tym roku wiosna zbliża się na Mazowszu.

Nie zwlekajcie i już dziś zarezerwujcie sobie ten weekend, by spędzić go przyjemnie w sympatycznym gronie, przygotowując swoje konie do pożegnania sezonu halowego. Parkury zbuduje dla was międzynarodowy gospodarz toru p. Krzysztof Kierzek.

Dla tych, który chcieliby rozpocząć karierę Gospodarza Toru, Organizator przygotował też kurs podstawowy dla GT. Jak widać nudzić się na pewno nie będziecie w połowie lutego, coś dla sportowców, coś dla szkoleniowców, a i nie zapomnijcie, że to Walentynkowy weekend, który warto spędzić na zawodach w Łącku.Tekst zawody 15-16.02.2020 r.

Propozycje_3994_halowe-zawody-regionalne-i-towarzyskie-w-skokach_ack