ZT/ZR Halowy Puchar Warszawy i Mazowsza

Łąck, 3-5.03.2017
Wydruk: 2017-03-05 19:09:59
1/90
11:00
(2017-03-03)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 - 90 I półfinał, Dzieci II, zwykły, art. 238.2.1
(Competition No 1)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CHARLIE'S BOOMERANG (122)FranciszekJURZAK (JM.2003)058,34
   Kuc Wal / GER / Wałach / 2008 / DE422220079008 / inna / Thers Billy Budd / Talon Toreth / Lamona / Stemel Ceidrych
   - / Marzena Jurzak
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2ROLEX (132)ZuzannaPRYMEK (Mł.2006)065,53
   WLKP / POL / Wałach / 2006 / 616007520162906 / gniada / Himen / Oder / Rita / Arak
   - / Klaudia Prymek
KJ Aromer Józefin
3ZAVIRA A (126)SaraPATEJKO (JM.2004)065,56
   HAN / GER / Klacz / 2003 / DE431315422303 / kasztanowata / Zacharias / Zeus / Diamond / Drosselklang
   Erwin Von Dehsen / Zbigniew Patejko
KJ Aromer Józefin
4MONTE CHRISTO (131)MonikaMARCZYK (JM.2003)065,86
   SP / POL / Wałach / 2004 / 616999590528004 / ciemnogniada / Saganek / Sajan / Malwa / Lansjer
   Joanna Winiarz / Piotr Marczyk
KJ Aromer Józefin
5CASALINA (78)NadiaKUŹMA (JM.2004)066,86
   HOL / GER / Klacz / 2009 / DE421000582009 / gniada / Casall / Caretino / Levante III / Alexis Z
   Volker Saak / Jacek Kuźma
St. SKJ Bobrowy Staw
6EPOS (49)NikolaKRAJEWSKA (JM.2003)070,52
   SP / POL / Ogier / 1999 / POL009660075099 / ciemnogniada / Le Voltaire / Voltaire / Eneida / Fanimo
   SK Moszna / SO Łąck
KJ SO Łąck
7TASMAN 8 (128)JuliaMICHALSKA (JM.2005)071,05
   SP / POL / Wałach / 2001 / POL009540004701 / ciemnogniada / Rubin / Rabino / Tanta / Ogar
   Diter Staniek / Piotr Michalski
KJ Aromer Józefin
8SHADOW (119)IgaBORS (JM.2005)174,28
   KUC / POL / Wałach / 2009 / 616999670162409 / gniada / nn / nn / nn / nn
   - / Klaudia Bors
SKJ Ponylandia Wojciechowice
9KARINA (75)Maja BellaFRIEDMAN (JM.2003)464,02
   WLKP / POL / Klacz / 2003 / POL007640034103 / gniada / Winword / Neshad / Kadencja / Wiadukt
   Andrzej Gos / Artur Poprawa
bpk
10PANONIA (121)FranciszekJURZAK (JM.2003)464,55
   KUC / POL / Klacz / 2009 / 616999600344309 / siwa / nn / nn / nn / nn
   - / Jakub Jurzak
SKJ Ponylandia Wojciechowice
11ENRICO (88)AleksandraZARĘBA (JM.2004)575,67
   KWPN / POL / Wałach / 2009 / 528003200911549 / kasztanowata / Veneur / Indoctro / Lydwien / Casanova
   - / Aleksandra Zaręba
KJ SO Łąck

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
11
Ukończyło koni
11
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Joanna Gawłowska
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZT/ZR Halowy Puchar Warszawy i Mazowsza

Łąck, 3-5.03.2017
Wydruk: 2017-03-05 19:10:01
2/100/JM
11:40
(2017-03-03)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - 100/JM I półfinał, Juniorzy Młodsi, zwykły, art. 238.2.1
(Competition No 2)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1LORD OF THE RINGS W (123)MajaŻEWŁAKOW (JM.2002)061,99
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL009630261007 / gniada / Calderon / Carolus / Luna / Landadel
   Stanisław Weresiński / Anna Żewłakow
St. SKJ Bobrowy Staw
2SANGAL (64)ŻanetaZWIERZYŃSKA (JM.2002)062,11
   KUC / POL / Wałach / 2004 / POL013611080504 / ciemnogniada / Sanwan / Navajo / Gala / Darino
   - / Piotr Zwierzyński
KJ Aromer Józefin
3WRÓŻBITA II (63)ŻanetaZWIERZYŃSKA (JM.2002)063,32
   KUC / POL / Ogier / 2004 / POL013640079904 / gniada / Cyklon Texass / Nando / Wróżka / Gregory
   SK Nowielice / Piotr Zwierzyński
KJ Aromer Józefin
4KARMEN (84)MariaGONCIAREK (JM.2002)065,33
   SP / POL / Klacz / 2007 / POL009640045707 / gniada / Bolero De Ravel / Bachus / Kanasta / Czandor
   - / Maria Gonciarek
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
5LUNA (97)JemmaJONES (JM.2003)073,07
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616009510444710 / gniada / Ukato / Stakkato / Lansada / Lancer III
   SK Nad Wigrami / Anna Jones
bpk
 DANCER (112)WiktoriaPAWLIK (JM.2002) ELI
   SP / POL / Wałach / 2004 / POL009660913004 / ciemnogniada / Le Duc / Lord Alexander / Dyna / Nirkan
   - / Tomasz Pawlik
KJ Szwadron Jazdy RP
 WIGRA (130)DominikaBALCEROWSKA (JM.2002) ELI
   SP / POL / Klacz / 2006 / POL009610161606 / gniada / Landor / Lacatraz / Wenus / Halif
   Mariusz Kołodziejczyk / Magdalena Balcerowska
KU AZS Politechniki Warszawskiej

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
7
Ukończyło koni
5
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Joanna Gawłowska
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZT/ZR Halowy Puchar Warszawy i Mazowsza

Łąck, 3-5.03.2017
Wydruk: 2017-03-05 19:10:02
3/100/D1
12:15
(2017-03-03)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - 100/D1 I półfinał, Dzieci I, zwykły, art. 238.2.1
(Competition No 3)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1DENIS W (120)FranciszekJURZAK (JM.2003)057,90
   SP / POL / Wałach / 2004 / POL009580166704 / kara / Celt / Condor M / Daisy W / Don Gregory
   Józef Wielgosz / Wojciech Bąk
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2SWEET NOISE-M (74)Maja BellaFRIEDMAN (JM.2003)062,95
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009530086909 / kasztanowata / Cento Sohn / Cento / Sedapura / Last Tycoon
   Krzysztof Stelmaszyk / Marek Friedman
bpk
3HRABIANKA C (3)ZofiaDUDKIEWICZ (JM.2003)065,85
   SP / POL / Klacz / 2011 / 616009660841211 / inna / Conquest Boy / Contendro / Hrabina C / Caletto's Son
   Witold Brodewicz / Witold Brodewicz
Ciechanowski KJ
4PIEROT (95)JulianaSUSKA (JM.2003)067,40
   WESTF / GER / Wałach / 2007 / DE441411573907 / kasztanowata / Piano II / Pilot / Tu Tuut / Lux
   - / Krzysztof Suski
St. KS Chojnów

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
4
Ukończyło koni
4
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Joanna Gawłowska
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZT/ZR Halowy Puchar Warszawy i Mazowsza

Łąck, 3-5.03.2017
Wydruk: 2017-03-05 19:10:04
4/100/III lic.
13:00
(2017-03-03)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - 100/III lic. I półfinał, zawodnicy z III licencją, zwykły, art. 238.2.1
(Competition No 4)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BURSZTYN (62)ŻanetaZWIERZYŃSKA (JM.2002)055,96
   SP / POL / Wałach / 2004 / POL009630132204 / kasztanowata / Luron / Guidam / Boliwia / Berberys
   Roman Ferenc / Piotr Zwierzyński
KJ Aromer Józefin
2CARLOS (89)HelenaGRABOWSKA (J.2000)056,09
   SP / POL / Wałach / 2005 / POL009660327605 / gniada / Ever For Pleasure / Espri / Charly / Chairman
   Remigiusz Makowski / Helena Grabowska
St. KJ Legia Kozielska
3ALEXANDER DER GROSSE 9 (106)JanaKARFIKOVA060,80
   Słow. Gorąc. / SVK / Wałach / 2006 / - / kasztanowata / Alexander Der Grosse Z/ / Pascalina / Papillon 23
   - / Jakub Karfik
Czechy
4LADY CANTA (107)AleksandraPACHNIK063,20
   SP / POL / Klacz / 2009 / 616009580348709 / gniada / Cantanis / Cantus / Lady / Lad
   Robert Stasiuk / Grzegorz Kubiak, Aleksandra Pachnik
St. KS Chojnów
5CAMARO (36)KrystynaPILKIEWICZ (J.2001)063,25
   OLD / POL / Ogier / 2003 / DE433311567303 / gniada / Colander / Contender / Persianda / Landadel
   
JKS Equita Świętochów
6KORYS LAPIS (58)MagdalenaKOSTRO (J.1999)457,50
   SP / POL / Wałach / 1996 / POL009540118396 / kasztanowata / Laufer / Lombard / Korys Dumna / Alegro
   Zdzisław Sobecki / Piotr Kulikow
KJ Akademia Kucania
7CASTIEL (13)KatarzynaWIŚNIEWSKA459,43
   OLD / POL / Wałach / 2008 / DE418180165408 / gniada / Contendro I / Contender / Zenia / Zeus
   Jarosław Sekuła / Katarzyna Wiśniewska
KJ Aromer Józefin
8NEW GOLD (56)AgnieszkaKUŁAKOWSKA464,48
   SP / POL / Ogier / 2006 / POL009661132206 / ciemnogniada / Neo / Luron / Natura / Jakobin
   Maciej Zając / Maciej Zając
JKS Equita
9BALOU BOY (57)ZuzannaMOLENDA (J.2001)469,26
   OLD / GER / Wałach / 2006 / DE481810037106 / kasztanowata / Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet / Zadora / Zymbal I
   - / Michał Mordzelewski
SJ Poster Piaseczno
10SIENA (86)JuliaGWÓŹDŹ (J.2000)865,04
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009610184708 / gniada / Placido / Animo / Segowia / Alywar
   SK Iwno / Izabella Jezierska - Gwóźdź
St. SKJ Bobrowy Staw
11KANTUS (83)MartaWITOS868,77
   SP / POL / Wałach / 2006 / POL009640036406 / siwa / Bolero De Ravel / Bachus / Kanasta / Czandor
   - / Marta Witos
St. KJ Legia Kozielska
12KUKLIK (51)KarolJERZAK1079,86
   WLKP / POL / Wałach / 2006 / POL007600239206 / gniada / Ałtaj / Silver / Kukułka / Agar
   SK Liski / Stefan Jerzak
KJ Dworek
13BAJKA (72)DagmaraRAJCHEL2296,84
   WLKP / POL / Klacz / 2010 / 6160075200040 / siwa / Santiego / Saint Cloud / Bretania N / Celebes
   Zygmunt Jędrzejczyk / Dagmara Rajchel
St. KJ Legia Kozielska
 RABAT (73)DagmaraRAJCHEL ELI
   MŁP / POL / Wałach / 2002 / POL006580254702 / gniada / Askar / Kwartet / Robinia / Emetyt
   SK Janów Podlaski / Marzena Dębska
St. KJ Legia Kozielska
 GRYKA (87)DawidKAJAK ELI
   SP / POL / Klacz / 2004 / POL009630254004 / gniada / Akcent / Jankes / Grana / Edredon
   SK Kalników / Maciej Typiński
KJ Aromer Józefin

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
15
Ukończyło koni
13
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Joanna Gawłowska
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZT/ZR Halowy Puchar Warszawy i Mazowsza

Łąck, 3-5.03.2017
Wydruk: 2017-03-05 19:10:05
5/110/J
13:45
(2017-03-03)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 - 110/J I półfinał, Juniorzy, zwykły, art. 238.2.1
(Competition No 5)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CASSIO (79)AnnaMAŁKOWSKA (J.2000)060,34
   HOL / GER / Wałach / 2005 / DE421000403205 / gniada / Cassiano / Cassini I / Panka / Calando I
   - / Anna Małkowska
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2GILEA (94)JulianaSUSKA (JM.2003)063,04
   SP / POL / Klacz / 2006 / POL009680006806 / ciemnogniada / Ludger / Laptop / Gaisma L / Gints L
   - / Krzysztof Suski
St. KS Chojnów
3BERA (103)KatarzynaKILIAŃSKA (J.2001)063,58
   WLKP / POL / Klacz / 2009 / 616007610129809 / gniada / Caretino K / Caretino / Bezela / Eskudo
   SK Pępowo / Alicja Kiliańska
St. KJ Chojnów
4KOLA (127)JakubDOŁHUN (J.1999)063,95
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009540044809 / gniada / Clear To Jump ST Gyvan Z / Carnute / Kolia / Imequyl
   Krzysztof Tyszko / Jarosław Dołhun
KJ SO Łąck
5BON PARI KL (45)WiktoriaLESZEK-KARWAŃSKA (J.2001)460,32
   SP / POL / Wałach / 2007 / 616999660119007 / kasztanowata / Bambino Van't Zorgvliet / Chin Chin / Budur / Bielick 14
   Kinga Leszek-Karwańska / Kinga Leszek-Karwańska
bpk
6POLECZKA (65)MartynaMAKOWSKA (JM.2002)464,67
   HOL / GER / Klacz / 2006 / DE421000042506 / gniada / Quidam De Revel / Jalisco B / Padura III / Chambertin
   Kai Gerken / Artur Gołaś
Largo Sp. z o. o. Warszawa
7GAUCHO S (129)ZuzannaTOMASZEWSKA (J.2001)856,67
   SP / POL / Wałach / 2008 / POL009520050608 / gniada / Concert / Concetto / Galia S / Faust Z
   Stanisław Szurik / Katarzyna Tomaszewska
JKS Equita Świętochów
8BAD BOY (44)WiktoriaLESZEK-KARWAŃSKA (J.2001)859,85
   SP / POL / Ogier / 2007 / POL009590088207 / siwa / Maram / Aram / Bornea / Tioman Island
   Sławomir Grzelczyk / Wiktoria Leszek-Karwańska
bpk
9HIP HOP (92)OlgaCELSKA (J.1999)1263,34
   SP / POL / Wałach / 2006 / POL009600061006 / kasztanowata / Luron / Guidam / Hrabina W / Carlon
   Marek Sutnik / Jarosław Celski
SKJ Beckersport

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
9
Ukończyło koni
9
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Joanna Gawłowska
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZT/ZR Halowy Puchar Warszawy i Mazowsza

Łąck, 3-5.03.2017
Wydruk: 2017-03-05 19:10:07
6/110/MJ
14:45
(2017-03-03)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - 110/MJ I półfinał, Młodzi Jeźdźcy, zwykły, art. 238.2.1
(Competition No 6)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1AL AWAR (115)MonikaBALCER (MJ.1998)463,15
   HAN / GER / Ogier / 2007 / DE431310052007 / ciemnogniada / Contendro I / Contender / Fair Lady / For Pleasure
   - / Edyta Balcer
SKJ Bajardo Augustówek
2COLOURFUL W.Z. (114)MonikaBALCER (MJ.1998)465,30
   HOL / GER / Klacz / 2007 / DE421000218507 / gniada / Caretino / Caletto II / O-Corrada J / Corrado I
   Janssen Peter Reimer / Monika Balcer
SKJ Bajardo Augustówek
3NEWTON JP Z (102)LisaCHRZANOWSKI (MJ.1996)466,95
   ZANG / BEL / Ogier / 2011 / 056015Z55612011 / siwa / Nabab De Reve / Quidam De Revel / Piminisou / Popcorn
   Johnny Poelmans / Monika Chrzanowski
JKS DIM Sp. z o. o.
4HELP ME BOY DU PETIT VIVIER (100)LisaCHRZANOWSKI (MJ.1996)574,39
   BWP / BEL / Wałach / 2007 / BELW261186BWP / siwa / Blue Boy / Poor Boy / Trust Me du Petit Vivier / Nonstop
   - / Monika Chrzaowski
JKS DIM Sp. z o. o.
5ESCORIAL (105)AgataFLORKIEWICZ (MJ.1996)781,85
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009510414809 / siwa / Clinton / Corrado I / Espoir / Espri
   SK Nad Wigrami / Dagmara Florkiewicz
St. KS Chojnów

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
71 s
Startowało koni
5
Ukończyło koni
5
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Joanna Gawłowska
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZT/ZR Halowy Puchar Warszawy i Mazowsza

Łąck, 3-5.03.2017
Wydruk: 2017-03-05 19:10:08
7/120
15:30
(2017-03-03)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7 - 120 I półfinał, Seniorzy, zwykły, art. 238.2.1
(Competition No 7)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CANDOR (69)TomaszCHENTKOWSKI058,36
   HAN / GER / Ogier / 2006 / DE431310730106 / siwa / Calido / Cantus / Lagune 44465 / Lear
   - / Remigiusz Makowski
KJ Welt Opypy
2RICCO (68)TomaszCHENTKOWSKI063,45
   SP / POL / Ogier / 2008 / POL009660212808 / kasztanowata / D'Cin Cin PG / Calderon / Redina PG / Nurjev
   Remigiusz Makowski / Remigiusz Makowski
KJ Welt Opypy
3CLANDOR (28)NataliaGIERSZEWSKA (MJ.1998)064,12
   OLD / POL / Wałach / 2009 / DE418180684809 / siwa / Clearway / Capitol I / Alpenlerche / Albatros
   Małgorzata Siergiej / Agnieszka Gierszewska
SKJ Bajardo
4JERICO (66)MichałMARCINKOWSKI064,91
   SP / POL / Ogier / 2008 / POL009660370608 / siwa / Wieland / Werenfels / Jennifer / Ever For Pleasure
   Remigiusz Makowski / Remigiusz Makowski
KJ Welt Opypy
5SZULER (111)GrzegorzKUBIAK066,09
   SP / POL / Ogier / 2010 / 616009540018610 / gniada / Luron / Guidam / Szaki / Kissovo
   SK Ochaby / Grzegorz Kubiak
KJ SO Łąck
6SZIMANO (33)IzabellaTOMASZEWSKA460,24
   SP / POL / Ogier / 2009 / 616009540116409 / gniada / Imequyl / Luron / Szaki / Kissovo
   SK Ochaby / Izabella Tomaszewska
St. J Poster Piaseczno
7BASTION (85)AgataFLUDRA461,29
   WLKP / POL / Wałach / 2007 / POL007590027407 / siwa / Silver Dream / Silbersee / Barwa / Aran
   - / Agata Fludra
St. KJ Legia Kozielska
8ASESOR (110)GrzegorzKUBIAK462,44
   SP / POL / Ogier / 2004 / POL009660027604 / kasztanowata / Sir Neel / Darco / Andora / Faust Z
   Grzegorz Kubiak / Grzegorz Kubiak & Anna Jones
KJ SO Łąck
9PICCOLO (67)MichałMARCINKOWSKI462,87
   SP / POL / Ogier / 2008 / POL009660212408 / gniada / Empire / Embassy I / Poussette Z / Pucci
   Remigiusz Makowski / Remigiusz Makowski
KJ Welt Opypy
10KONTADOR VD MOLENDREEF (138)RadosławZALEWSKI463,98
   BWP / BEL / Wałach / 2010 / 056002W00295461 / gniada / Cooper VD Heffinck / Caretino / Urga / Heartbreaker
   - / Radosław Zalewski
St. SKJ Bobrowy Staw
11NADAL (34)IzabellaTOMASZEWSKA677,27
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL009640033207 / gniada / Lesotho / Landgraf I / Niezapominajka / Davidoff
   SK Nowielice / Izabella Tomaszewska
St. J Poster Piaseczno
12STAVROS (133)RafałJANUSZ863,92
   HAN / GER / Wałach / 2008 / DE431314801008 / ciemnogniada / Stakkato / Spartan / Zora / Zuenftiger
   Elisabeth Kapp / Rafał Janusz
KS Garo
13CRAZY CLASSIC (134)RafałJANUSZ1265,31
   OLD / GER / Wałach / 2007 / DE 418181419007 / ciemnogniada / Con Air / Contender / Ristona / Balou Du Rouet
   Gestuet Lewitz / Rafał Janusz
KS Garo
14KASANDRA (109)GabrielaDRÓZD21104,73
   SP / POL / Klacz / 2005 / 616009640000405 / siwa / Cavallo / Corrado I / Kamena / Alagos
    Adam Lachowicz / Gabriela Drózd
KJ Aldragho Piaseczno

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
71 s
Startowało koni
14
Ukończyło koni
14
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Joanna Gawłowska
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZT/ZR Halowy Puchar Warszawy i Mazowsza

Łąck, 3-5.03.2017
Wydruk: 2017-03-05 19:10:10
8/60-70
09:00
(2017-03-04)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8 - 60-70 ZR/ZT zwykły, art. 238.2.1
(Competition No 8)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1HIDALGO (93)MajaSIWIAK (JM.2003)678,29
   KUC / ITA / Wałach / 2003 / 380011013003735 / srokata / nn / nn / nn / nn
   - / Anna Siwiak
bpk
2KANON (136)DariuszGARSTKA780,91
   
   
bpk
3LADACO (91)AnnaJAGIELAK21106,62
   WLKP / POL / Ogier / 2013 / 616007600229913 / kasztanowata / Agar / Mangan / Lemoniada / Ignam
   SK Liski / Anna Jagielak
bpk
4LENOX (71)TomaszMATYSIAK27129,29
   Niem. Sport. / POL / Wałach / 2005 / DE457000247505 / kasztanowata / Lapateado / Landor S / Nordlicht / Nitendo
   - / Tomasz Matysiak
bpk

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
70
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
71 s
Startowało koni
4
Ukończyło koni
4
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Joanna Gawłowska
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZT/ZR Halowy Puchar Warszawy i Mazowsza

Łąck, 3-5.03.2017
Wydruk: 2017-03-05 19:10:12
9/80-90
09:30
(2017-03-04)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9 - 80-90 ZR/ZT zwykły, art. 238.2.1
(Competition No 9)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1HELLANIA (54)AnnaLEMAŃSKA (J.2000)049,60
   WESTF / GER / Klacz / 2006 / DE441411901906 / siwa / Corde Star / Cor De La Bryere / Hellana / Cavalliero
   Marek Romanowski / Cezary Lemański
KJ Equest Łąck
2DUBAJLLA (60)ŁukaszPŁUCIENNICZAK054,47
   OLD / POL / Klacz / 2010 / DE433330288710 / kasztanowata / Detroit / Dimaggio / Coquette / Cockpit
   - / Łukasz Płucienniczak, Justyna Żółtowska
KJ SO Łąck
3DENDRYT (18)AdriannaOSTROWSKA (MJ.1996)060,92
   SP / POL / Wałach / 2012 / - / gniada / Colox Cup/ / Domena/
   - / SO Bogusławice
St. J Napoleońska Zagroda
4DAVINELL Z (32)ZuzannaŁUKASIAK061,30
   ZANG / POL / Klacz / 2011 / - / ciemnogniada / Diamant Z (Quick Diam's)/ / Avinell S/
   Sranisław Szurik / Stanisław Szurik
KJ Młyńska Struga
5LENOX (71)TomaszMATYSIAK062,28
   Niem. Sport. / POL / Wałach / 2005 / DE457000247505 / kasztanowata / Lapateado / Landor S / Nordlicht / Nitendo
   - / Tomasz Matysiak
bpk
6LUCKY (35)DariuszGARSTKA064,17
   MŁP / POL / Ogier / 2013 / - / siwa / Aperitif / Fusain Du Defey / Lukrecja / Kwartet
   - / Marta Dominiak
bpk
7KARDAMON (27)DawidKUBIAK067,25
   OLD / GER / Ogier / 2013 / - / siwa / nn / nn / nn / nn
   - / Dorota Zieniewicz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
8QUIDAM'S CAPITOL R (76)KlaudiaRORBACH466,16
   HOL / POL / Wałach / 2011 / DE421000000511 / siwa / Quidam De Revel / / Zanetta I / Calato
   Ireneusz Sekula / Klaudia Rorbach
CSJ Equestro Łódź
9ZARIM (16)AdriannaOSTROWSKA (MJ.1996)678,37
   SP / POL / Wałach / 2012 / 616009590104412 / siwa / Imequyl / / Zara /
   Aneta Ostrowska / Aneta Ostrowska
St. J Napoleońska Zagroda
10AROMAT (52)MajaGUTORSKA (J.2001)692,08
   WLKP / POL / Wałach / 2006 / - / kasztanowata / Helanis/ / Adina/
   Dariusz Bulzacki / Dariusz Bulzacki
KJ SO Łąck
11LADACO (91)AnnaJAGIELAK1268,22
   WLKP / POL / Ogier / 2013 / 616007600229913 / kasztanowata / Agar / Mangan / Lemoniada / Ignam
   SK Liski / Anna Jagielak
bpk
12CABRYNHA (23)DawidKUBIAK1269,34
   SP / POL / Klacz / 2012 / - / siwa / nn / nn / nn / nn
   
Sobieski Jumping Team Gdańsk
13HIDALGO (93)MajaSIWIAK (JM.2003)1891,88
   KUC / ITA / Wałach / 2003 / 380011013003735 / srokata / nn / nn / nn / nn
   - / Anna Siwiak
bpk
 BALUREK (55)AleksandraSARNOWSKA (MJ.1998) ELI
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / gniada / Luron/ / Baszta/
   Witold Kluczek / Aleksandra Sarnowska
bpk

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
BALUREK (55)AleksandraSARNOWSKA (MJ.1998)061,84
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / gniada / Luron/ / Baszta/
   Witold Kluczek / Aleksandra Sarnowska
bpk
DENDRYT (18)AdriannaOSTROWSKA (MJ.1996)064,15
   SP / POL / Wałach / 2012 / - / gniada / Colox Cup/ / Domena/
   - / SO Bogusławice
St. J Napoleońska Zagroda
QUIDAM'S CAPITOL R (76)KlaudiaRORBACH065,90
   HOL / POL / Wałach / 2011 / DE421000000511 / siwa / Quidam De Revel / / Zanetta I / Calato
   Ireneusz Sekula / Klaudia Rorbach
CSJ Equestro Łódź
ZARIM (16)AdriannaOSTROWSKA (MJ.1996)068,22
   SP / POL / Wałach / 2012 / 616009590104412 / siwa / Imequyl / / Zara /
   Aneta Ostrowska / Aneta Ostrowska
St. J Napoleońska Zagroda
CABRYNHA (23)DawidKUBIAK069,96
   SP / POL / Klacz / 2012 / - / siwa / nn / nn / nn / nn
   
Sobieski Jumping Team Gdańsk
AROMAT (52)MajaGUTORSKA (J.2001)467,07
   WLKP / POL / Wałach / 2006 / - / kasztanowata / Helanis/ / Adina/
   Dariusz Bulzacki / Dariusz Bulzacki
KJ SO Łąck

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
71 s
Startowało koni
20
Ukończyło koni
19
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Joanna Gawłowska
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZT/ZR Halowy Puchar Warszawy i Mazowsza

Łąck, 3-5.03.2017
Wydruk: 2017-03-05 19:10:14
11/L
10:30
(2017-03-04)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 11 - L ZR/ZT zwykły, art. 238.2.1
(Competition No 11)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1LEGION (90)AnnaJAGIELAK053,25
   WLKP / POL / Wałach / 2007 / POL007600334907 / kasztanowata / Banita / Arcus / Lipnica / Cedrus
   SK Liski / Anna Jagielak
bpk
2RABAT (73)DagmaraRAJCHEL054,77
   MŁP / POL / Wałach / 2002 / POL006580254702 / gniada / Askar / Kwartet / Robinia / Emetyt
   SK Janów Podlaski / Marzena Dębska
St. KJ Legia Kozielska
3CARANJA (80)ZuzannaŻUK (J.2000)056,62
   HOL / GER / Klacz / 2011 / DE421000220511 / gniada / Cartani / Carthago / Ortega I / Caretino
   Heiko Kaeding / Zuzanna Żuk
KJ Bertyn Piastowo
4CAFISSIMO (31)ZuzannaŁUKASIAK057,23
   ZANG / GER / Wałach / 2009 / 441411499709 / siwa / Cornadoi / Cornet Obolensky / Cortina / Careras
   - / Ewa Sumińska
KJ Młyńska Struga
5DUBAJLLA (60)ŁukaszPŁUCIENNICZAK057,54
   OLD / POL / Klacz / 2010 / DE433330288710 / kasztanowata / Detroit / Dimaggio / Coquette / Cockpit
   - / Łukasz Płucienniczak, Justyna Żółtowska
KJ SO Łąck
6BAJKA (72)DagmaraRAJCHEL060,56
   WLKP / POL / Klacz / 2010 / 6160075200040 / siwa / Santiego / Saint Cloud / Bretania N / Celebes
   Zygmunt Jędrzejczyk / Dagmara Rajchel
St. KJ Legia Kozielska
7DOLLAR GYM (4)RadosławZALEWSKI062,19
   HOL / POL / Wałach / 2011 / DE421000530911 / gniada / Dollar D.L.PI / Quidam De Revel / Jeliza / Cascavelle
   ZG Tischner Rainer + Thomas / Natalia Maciejewska
St. SKJ Bobrowy Staw
8MAESTRO (21)DawidKUBIAK062,64
   TRK / POL / Klacz / 2011 / POL732010056011 / kara / Hirtentanz / Axis / Malaruna / Arianin
   Maciej Pietras / Beata Jendrych
Sobieski Jumping Team Gdańsk
9SARCUS (135)DariuszGARSTKA063,56
   SP / POL / Wałach / 2010 / 616009540018710 / ciemnogniada / Arcus / Cross / Skania Robinia / Robin II Z
   SK Ochaby / SO Łąck
bpk
10GUCCI (81)AleksandraDĄBKOWSKA064,47
   KWPN / NED / Klacz / 2011 / 528003201111229 / gniada / Elstar / Larino / Edetie / Zeldenrust Z
   H. P. Aarts / -
KU AZS Politechniki Warszawskiej
11PRIMA PRO (17)AdriannaOSTROWSKA (MJ.1996)064,53
   WLKP / POL / Klacz / 2011 / 616007590006511 / kara / Pro Savage / / Pogonia / Dłużnik
   Mirosław Janik / Aneta Ostrowska
St. J Napoleońska Zagroda
12SILVANA (24)DawidKUBIAK066,40
   LOT / LTU / Klacz / 2004 / LV0000010852 / kara / Sedans / Flagmanis II / Galana / Grafits
   - / Karolina Łącka
Sobieski Jumping Team Gdańsk
13QUIDAM'S CAPITOL R (76)KlaudiaRORBACH069,16
   HOL / POL / Wałach / 2011 / DE421000000511 / siwa / Quidam De Revel / / Zanetta I / Calato
   Ireneusz Sekula / Klaudia Rorbach
CSJ Equestro Łódź
14KOSOW BORMAN (82)AleksandraDĄBKOWSKA171,33
   HAN / GER / Wałach / 2010 / DE431310183510 / gniada / Bon Balou / Balou Du Rouet / Sabine / Stakkato Gold
   - / Jacek Kosow
KU AZS Politechniki Warszawskiej
15HELLANIA (54)AnnaLEMAŃSKA (J.2000)454,79
   WESTF / GER / Klacz / 2006 / DE441411901906 / siwa / Corde Star / Cor De La Bryere / Hellana / Cavalliero
   Marek Romanowski / Cezary Lemański
KJ Equest Łąck
16DAVINELL Z (32)ZuzannaŁUKASIAK461,57
   ZANG / POL / Klacz / 2011 / - / ciemnogniada / Diamant Z (Quick Diam's)/ / Avinell S/
   Sranisław Szurik / Stanisław Szurik
KJ Młyńska Struga
17BABILONIA (108)MonikaRUDY463,07
   SP / POL / Klacz / 2011 / 616009580503811 / gniada / Bischof L / Bachus / Brendy / Liverpool
   - / Monika Rudy
WKJ Lublin
18ANDORA (19)AdriannaOSTROWSKA (MJ.1996)467,97
   SP / POL / Klacz / 2012 / 616009590011412 / ciemnogniada / Qulester / / Ambrozja / Gilette
   K. Kluzowski / Aneta Ostrowska
St. J Napoleońska Zagroda
19BIRKUT (15)MichałKUBIAK862,02
   MŁP / POL / Wałach / 2010 / 616006590240810 / siwa / Herb / Arcus / Bieżnia / Mikron
   SK Walewice / Joanna Gawłowska
Sobieski Jumping Team Gdańsk
20ALTAIR (47)JoannaCEDRO1664,17
   MŁP / POL / Wałach / 2010 / 616006580090410 / gniada / Emaks / / Ajsza Dahomanka / Dabur Dahoman
   Marlena Kordalska / Łukasz Rewerenda i Rami Al Ali
KJ Equest Łąck

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
ANDORA (19)AdriannaOSTROWSKA (MJ.1996)061,85
   SP / POL / Klacz / 2012 / 616009590011412 / ciemnogniada / Qulester / / Ambrozja / Gilette
   K. Kluzowski / Aneta Ostrowska
St. J Napoleońska Zagroda
BAJKA (72)DagmaraRAJCHEL459,99
   WLKP / POL / Klacz / 2010 / 6160075200040 / siwa / Santiego / Saint Cloud / Bretania N / Celebes
   Zygmunt Jędrzejczyk / Dagmara Rajchel
St. KJ Legia Kozielska
ALTAIR (47)JoannaCEDRO460,10
   MŁP / POL / Wałach / 2010 / 616006580090410 / gniada / Emaks / / Ajsza Dahomanka / Dabur Dahoman
   Marlena Kordalska / Łukasz Rewerenda i Rami Al Ali
KJ Equest Łąck
PRIMA PRO (17)AdriannaOSTROWSKA (MJ.1996)463,45
   WLKP / POL / Klacz / 2011 / 616007590006511 / kara / Pro Savage / / Pogonia / Dłużnik
   Mirosław Janik / Aneta Ostrowska
St. J Napoleońska Zagroda

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
71 s
Startowało koni
24
Ukończyło koni
24
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Joanna Gawłowska
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZT/ZR Halowy Puchar Warszawy i Mazowsza

Łąck, 3-5.03.2017
Wydruk: 2017-03-05 19:10:16
10/100
11:45
(2017-03-04)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 10 - 100 II półfinał, Dzieci II, zwykły, art. 238.2.1
(Competition No 10)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ZAVIRA A (126)SaraPATEJKO (JM.2004)064,05
   HAN / GER / Klacz / 2003 / DE431315422303 / kasztanowata / Zacharias / Zeus / Diamond / Drosselklang
   Erwin Von Dehsen / Zbigniew Patejko
KJ Aromer Józefin
2EPOS (49)NikolaKRAJEWSKA (JM.2003)174,54
   SP / POL / Ogier / 1999 / POL009660075099 / ciemnogniada / Le Voltaire / Voltaire / Eneida / Fanimo
   SK Moszna / SO Łąck
KJ SO Łąck
3MONTE CHRISTO (131)MonikaMARCZYK (JM.2003)463,58
   SP / POL / Wałach / 2004 / 616999590528004 / ciemnogniada / Saganek / Sajan / Malwa / Lansjer
   Joanna Winiarz / Piotr Marczyk
KJ Aromer Józefin
4CASALINA (78)NadiaKUŹMA (JM.2004)464,82
   HOL / GER / Klacz / 2009 / DE421000582009 / gniada / Casall / Caretino / Levante III / Alexis Z
   Volker Saak / Jacek Kuźma
St. SKJ Bobrowy Staw
5ROLEX (132)ZuzannaPRYMEK (Mł.2006)464,95
   WLKP / POL / Wałach / 2006 / 616007520162906 / gniada / Himen / Oder / Rita / Arak
   - / Klaudia Prymek
KJ Aromer Józefin
6TASMAN 8 (128)JuliaMICHALSKA (JM.2005)471,30
   SP / POL / Wałach / 2001 / POL009540004701 / ciemnogniada / Rubin / Rabino / Tanta / Ogar
   Diter Staniek / Piotr Michalski
KJ Aromer Józefin
7SHADOW (119)IgaBORS (JM.2005)472,81
   KUC / POL / Wałach / 2009 / 616999670162409 / gniada / nn / nn / nn / nn
   - / Klaudia Bors
SKJ Ponylandia Wojciechowice
8KARINA (75)Maja BellaFRIEDMAN (JM.2003)1183,99
   WLKP / POL / Klacz / 2003 / POL007640034103 / gniada / Winword / Neshad / Kadencja / Wiadukt
   Andrzej Gos / Artur Poprawa
bpk
9ENRICO (88)AleksandraZARĘBA (JM.2004)1265,90
   KWPN / POL / Wałach / 2009 / 528003200911549 / kasztanowata / Veneur / Indoctro / Lydwien / Casanova
   - / Aleksandra Zaręba
KJ SO Łąck
10CHARLIE'S BOOMERANG (122)FranciszekJURZAK (JM.2003)1376,75
   Kuc Wal / GER / Wałach / 2008 / DE422220079008 / inna / Thers Billy Budd / Talon Toreth / Lamona / Stemel Ceidrych
   - / Marzena Jurzak
SKJ Ponylandia Wojciechowice
11PANONIA (121)FranciszekJURZAK (JM.2003)2887,21
   KUC / POL / Klacz / 2009 / 616999600344309 / siwa / nn / nn / nn / nn
   - / Jakub Jurzak
SKJ Ponylandia Wojciechowice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
11
Ukończyło koni
11
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Joanna Gawłowska
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZT/ZR Halowy Puchar Warszawy i Mazowsza

Łąck, 3-5.03.2017
Wydruk: 2017-03-05 19:10:18
12/105/JM
12:15
(2017-03-04)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 12 - 105/JM II półfinał, Juniorzy Młodsi, zwykły, art. 238.2.1
(Competition No 12)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1SANGAL (64)ŻanetaZWIERZYŃSKA (JM.2002)064,37
   KUC / POL / Wałach / 2004 / POL013611080504 / ciemnogniada / Sanwan / Navajo / Gala / Darino
   - / Piotr Zwierzyński
KJ Aromer Józefin
2LUNA (97)JemmaJONES (JM.2003)067,56
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616009510444710 / gniada / Ukato / Stakkato / Lansada / Lancer III
   SK Nad Wigrami / Anna Jones
bpk
3LORD OF THE RINGS W (123)MajaŻEWŁAKOW (JM.2002)462,91
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL009630261007 / gniada / Calderon / Carolus / Luna / Landadel
   Stanisław Weresiński / Anna Żewłakow
St. SKJ Bobrowy Staw
4KARMEN (84)MariaGONCIAREK (JM.2002)466,58
   SP / POL / Klacz / 2007 / POL009640045707 / gniada / Bolero De Ravel / Bachus / Kanasta / Czandor
   - / Maria Gonciarek
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
5WRÓŻBITA II (63)ŻanetaZWIERZYŃSKA (JM.2002)1266,22
   KUC / POL / Ogier / 2004 / POL013640079904 / gniada / Cyklon Texass / Nando / Wróżka / Gregory
   SK Nowielice / Piotr Zwierzyński
KJ Aromer Józefin
 WIGRA (130)DominikaBALCEROWSKA (JM.2002) ELI
   SP / POL / Klacz / 2006 / POL009610161606 / gniada / Landor / Lacatraz / Wenus / Halif
   Mariusz Kołodziejczyk / Magdalena Balcerowska
KU AZS Politechniki Warszawskiej
 DANCER (112)WiktoriaPAWLIK (JM.2002) ELI
   SP / POL / Wałach / 2004 / POL009660913004 / ciemnogniada / Le Duc / Lord Alexander / Dyna / Nirkan
   - / Tomasz Pawlik
KJ Szwadron Jazdy RP

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
105
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
7
Ukończyło koni
5
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Joanna Gawłowska
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZT/ZR Halowy Puchar Warszawy i Mazowsza

Łąck, 3-5.03.2017
Wydruk: 2017-03-05 19:10:20
13/110
12:45
(2017-03-04)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 13 - 110 II półfinał, Dzieci I, zwykły, art. 238.2.1
(Competition No 13)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1PIEROT (95)JulianaSUSKA (JM.2003)468,53
   WESTF / GER / Wałach / 2007 / DE441411573907 / kasztanowata / Piano II / Pilot / Tu Tuut / Lux
   - / Krzysztof Suski
St. KS Chojnów
2SWEET NOISE-M (74)Maja BellaFRIEDMAN (JM.2003)869,75
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009530086909 / kasztanowata / Cento Sohn / Cento / Sedapura / Last Tycoon
   Krzysztof Stelmaszyk / Marek Friedman
bpk
3HRABIANKA C (3)ZofiaDUDKIEWICZ (JM.2003)1271,22
   SP / POL / Klacz / 2011 / 616009660841211 / inna / Conquest Boy / Contendro / Hrabina C / Caletto's Son
   Witold Brodewicz / Witold Brodewicz
Ciechanowski KJ
 DENIS W (120)FranciszekJURZAK (JM.2003) ELI
   SP / POL / Wałach / 2004 / POL009580166704 / kara / Celt / Condor M / Daisy W / Don Gregory
   Józef Wielgosz / Wojciech Bąk
SKJ Ponylandia Wojciechowice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
4
Ukończyło koni
3
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Joanna Gawłowska
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZT/ZR Halowy Puchar Warszawy i Mazowsza

Łąck, 3-5.03.2017
Wydruk: 2017-03-05 19:10:21
14/P
13:30
(2017-03-04)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 14 - P ZR zwykły, art. 238.2.1
(Competition No 14)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1EL DŻAMARA (70)JakubKUBIAK (J.2000)055,01149 PLN
   SP / POL / Klacz / 2008 / 00969001110408 / kasztanowata / Maram / Aram / El Dżaha / Dżahil
   SK Pruchna / Bogdan Kubiak
Bogusławicki KJ
2APOLLO S (26)KarolinaSĘKALSKA066,5991 PLN
   KWPN / NLD / Wałach / 2005 / 5280030505434 / gniada / Indoctro / Capitol I / Ratharina / Libero H
   - / Karolina Sękalska
KJ Strzała Krubiczew
3DOLLAR GYM (4)RadosławZALEWSKI066,7869 PLN
   HOL / POL / Wałach / 2011 / DE421000530911 / gniada / Dollar D.L.PI / Quidam De Revel / Jeliza / Cascavelle
   ZG Tischner Rainer + Thomas / Natalia Maciejewska
St. SKJ Bobrowy Staw
4KOSOW BORMAN (82)AleksandraDĄBKOWSKA377,8747 PLN
   HAN / GER / Wałach / 2010 / DE431310183510 / gniada / Bon Balou / Balou Du Rouet / Sabine / Stakkato Gold
   - / Jacek Kosow
KU AZS Politechniki Warszawskiej
5LEGION (90)AnnaJAGIELAK462,2730 PLN
   WLKP / POL / Wałach / 2007 / POL007600334907 / kasztanowata / Banita / Arcus / Lipnica / Cedrus
   SK Liski / Anna Jagielak
bpk
6ILOVE YOU DU BEAUMONT (20)LauraKŁAPIŃSKA (JM.2005)466,1025 PLN
   BWP / BEL / Klacz / 2008 / 056002W00270308 / kasztanowata / Domino De Moyon / Jalisco B / Ti Fany Du Beaumont / Skippy II
   - / Dawid Kubiak
KS Small Cherry
7GUCCI (81)AleksandraDĄBKOWSKA467,8317 PLN
   KWPN / NED / Klacz / 2011 / 528003201111229 / gniada / Elstar / Larino / Edetie / Zeldenrust Z
   H. P. Aarts / -
KU AZS Politechniki Warszawskiej
8BIRKUT (15)MichałKUBIAK569,5612 PLN
   MŁP / POL / Wałach / 2010 / 616006590240810 / siwa / Herb / Arcus / Bieżnia / Mikron
   SK Walewice / Joanna Gawłowska
Sobieski Jumping Team Gdańsk
9MAESTRO (21)DawidKUBIAK570,01
   TRK / POL / Klacz / 2011 / POL732010056011 / kara / Hirtentanz / Axis / Malaruna / Arianin
   Maciej Pietras / Beata Jendrych
Sobieski Jumping Team Gdańsk
10ESKADRA (99)AleksandraCHOTNICKA676,46
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009510208008 / siwa / Corland / Cor De La Bryere / Espoir / Espri
   SK Nad Wigrami / Grzegorz Kubiak
St. KS Chojnów
11MAVANDA (116)AgataLACH (MJ.1996)868,23
   SP / POL / Klacz / 2012 / 616009530174612 / gniada / Vandamme / / Makabi / Maram
   Adam Jończyk / Adam Jończyk
bpk
12SILVANA (24)DawidKUBIAK972,99
   LOT / LTU / Klacz / 2004 / LV0000010852 / kara / Sedans / Flagmanis II / Galana / Grafits
   - / Karolina Łącka
Sobieski Jumping Team Gdańsk
13F. ARMANI Z (101)LisaCHRZANOWSKI (MJ.1996)1092,19
   Z / BEL / Ogier / 2011 / 056015Z55829511 / gniada / Fierro hof ter Zeedijke / Non Stop / Unda v/h Goolder / Quidam De Revel
   Freddy Coninx / Monika Chrzanowski
JKS DIM Sp. z o. o.
14BABILONIA (108)MonikaRUDY1370,22
   SP / POL / Klacz / 2011 / 616009580503811 / gniada / Bischof L / Bachus / Brendy / Liverpool
   - / Monika Rudy
WKJ Lublin
15CARANJA (80)ZuzannaŻUK (J.2000)1595,08
   HOL / GER / Klacz / 2011 / DE421000220511 / gniada / Cartani / Carthago / Ortega I / Caretino
   Heiko Kaeding / Zuzanna Żuk
KJ Bertyn Piastowo
16CAFISSIMO (31)ZuzannaŁUKASIAK2291,48
   ZANG / GER / Wałach / 2009 / 441411499709 / siwa / Cornadoi / Cornet Obolensky / Cortina / Careras
   - / Ewa Sumińska
KJ Młyńska Struga
 RABAT (73)DagmaraRAJCHEL ELI
   MŁP / POL / Wałach / 2002 / POL006580254702 / gniada / Askar / Kwartet / Robinia / Emetyt
   SK Janów Podlaski / Marzena Dębska
St. KJ Legia Kozielska

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
69 s
Startowało koni
17
Ukończyło koni
16
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Joanna Gawłowska
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZT/ZR Halowy Puchar Warszawy i Mazowsza

Łąck, 3-5.03.2017
Wydruk: 2017-03-05 19:10:23
15/105/III lic.
14:30
(2017-03-04)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 15 - 105/III lic. II półfinał, zawodnicy z III licencją, zwykły, art. 238.2.1
(Competition No 15)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BURSZTYN (62)ŻanetaZWIERZYŃSKA (JM.2002)059,78
   SP / POL / Wałach / 2004 / POL009630132204 / kasztanowata / Luron / Guidam / Boliwia / Berberys
   Roman Ferenc / Piotr Zwierzyński
KJ Aromer Józefin
2CAMARO (36)KrystynaPILKIEWICZ (J.2001)066,98
   OLD / POL / Ogier / 2003 / DE433311567303 / gniada / Colander / Contender / Persianda / Landadel
   
JKS Equita Świętochów
3SIENA (86)JuliaGWÓŹDŹ (J.2000)462,51
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009610184708 / gniada / Placido / Animo / Segowia / Alywar
   SK Iwno / Izabella Jezierska - Gwóźdź
St. SKJ Bobrowy Staw
4ALEXANDER DER GROSSE 9 (106)JanaKARFIKOVA469,90
   Słow. Gorąc. / SVK / Wałach / 2006 / - / kasztanowata / Alexander Der Grosse Z/ / Pascalina / Papillon 23
   - / Jakub Karfik
Czechy
5GRYKA (87)DawidKAJAK574,83
   SP / POL / Klacz / 2004 / POL009630254004 / gniada / Akcent / Jankes / Grana / Edredon
   SK Kalników / Maciej Typiński
KJ Aromer Józefin
6BALOU BOY (57)ZuzannaMOLENDA (J.2001)862,90
   OLD / GER / Wałach / 2006 / DE481810037106 / kasztanowata / Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet / Zadora / Zymbal I
   - / Michał Mordzelewski
SJ Poster Piaseczno
7KUKLIK (51)KarolJERZAK987,50
   WLKP / POL / Wałach / 2006 / POL007600239206 / gniada / Ałtaj / Silver / Kukułka / Agar
   SK Liski / Stefan Jerzak
KJ Dworek
8KANTUS (83)MartaWITOS1179,95
   SP / POL / Wałach / 2006 / POL009640036406 / siwa / Bolero De Ravel / Bachus / Kanasta / Czandor
   - / Marta Witos
St. KJ Legia Kozielska
9LADY CANTA (107)AleksandraPACHNIK1180,24
   SP / POL / Klacz / 2009 / 616009580348709 / gniada / Cantanis / Cantus / Lady / Lad
   Robert Stasiuk / Grzegorz Kubiak, Aleksandra Pachnik
St. KS Chojnów
10NEW GOLD (56)AgnieszkaKUŁAKOWSKA1477,61
   SP / POL / Ogier / 2006 / POL009661132206 / ciemnogniada / Neo / Luron / Natura / Jakobin
   Maciej Zając / Maciej Zając
JKS Equita
11CARLOS (89)HelenaGRABOWSKA (J.2000)2085,20
   SP / POL / Wałach / 2005 / POL009660327605 / gniada / Ever For Pleasure / Espri / Charly / Chairman
   Remigiusz Makowski / Helena Grabowska
St. KJ Legia Kozielska
12KORYS LAPIS (58)MagdalenaKOSTRO (J.1999)2694,63
   SP / POL / Wałach / 1996 / POL009540118396 / kasztanowata / Laufer / Lombard / Korys Dumna / Alegro
   Zdzisław Sobecki / Piotr Kulikow
KJ Akademia Kucania
 CASTIEL (13)KatarzynaWIŚNIEWSKA ELI
   OLD / POL / Wałach / 2008 / DE418180165408 / gniada / Contendro I / Contender / Zenia / Zeus
   Jarosław Sekuła / Katarzyna Wiśniewska
KJ Aromer Józefin

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
105
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
71 s
Startowało koni
13
Ukończyło koni
12
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Joanna Gawłowska
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZT/ZR Halowy Puchar Warszawy i Mazowsza

Łąck, 3-5.03.2017
Wydruk: 2017-03-05 19:10:25
16/115
15:15
(2017-03-04)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 16 - 115 II półfinał, Juniorzy, zwykły, art. 238.2.1
(Competition No 16)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BON PARI KL (45)WiktoriaLESZEK-KARWAŃSKA (J.2001)064,63
   SP / POL / Wałach / 2007 / 616999660119007 / kasztanowata / Bambino Van't Zorgvliet / Chin Chin / Budur / Bielick 14
   Kinga Leszek-Karwańska / Kinga Leszek-Karwańska
bpk
2GAUCHO S (129)ZuzannaTOMASZEWSKA (J.2001)065,98
   SP / POL / Wałach / 2008 / POL009520050608 / gniada / Concert / Concetto / Galia S / Faust Z
   Stanisław Szurik / Katarzyna Tomaszewska
JKS Equita Świętochów
3GILEA (94)JulianaSUSKA (JM.2003)067,40
   SP / POL / Klacz / 2006 / POL009680006806 / ciemnogniada / Ludger / Laptop / Gaisma L / Gints L
   - / Krzysztof Suski
St. KS Chojnów
4BERA (103)KatarzynaKILIAŃSKA (J.2001)069,73
   WLKP / POL / Klacz / 2009 / 616007610129809 / gniada / Caretino K / Caretino / Bezela / Eskudo
   SK Pępowo / Alicja Kiliańska
St. KJ Chojnów
5KOLA (127)JakubDOŁHUN (J.1999)466,53
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009540044809 / gniada / Clear To Jump ST Gyvan Z / Carnute / Kolia / Imequyl
   Krzysztof Tyszko / Jarosław Dołhun
KJ SO Łąck
6CASSIO (79)AnnaMAŁKOWSKA (J.2000)474,35
   HOL / GER / Wałach / 2005 / DE421000403205 / gniada / Cassiano / Cassini I / Panka / Calando I
   - / Anna Małkowska
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
7BAD BOY (44)WiktoriaLESZEK-KARWAŃSKA (J.2001)865,21
   SP / POL / Ogier / 2007 / POL009590088207 / siwa / Maram / Aram / Bornea / Tioman Island
   Sławomir Grzelczyk / Wiktoria Leszek-Karwańska
bpk
8HIP HOP (92)OlgaCELSKA (J.1999)869,93
   SP / POL / Wałach / 2006 / POL009600061006 / kasztanowata / Luron / Guidam / Hrabina W / Carlon
   Marek Sutnik / Jarosław Celski
SKJ Beckersport
9POLECZKA (65)MartynaMAKOWSKA (JM.2002)15102,08
   HOL / GER / Klacz / 2006 / DE421000042506 / gniada / Quidam De Revel / Jalisco B / Padura III / Chambertin
   Kai Gerken / Artur Gołaś
Largo Sp. z o. o. Warszawa

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
115
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
78 s
Startowało koni
9
Ukończyło koni
9
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Joanna Gawłowska
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZT/ZR Halowy Puchar Warszawy i Mazowsza

Łąck, 3-5.03.2017
Wydruk: 2017-03-05 19:10:27
17/N
16:00
(2017-03-04)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 17 - N ZR zwykły, art. 238.2.1
(Competition No 17)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1EL DŻAMARA (70)JakubKUBIAK (J.2000)058,2088 PLN
   SP / POL / Klacz / 2008 / 00969001110408 / kasztanowata / Maram / Aram / El Dżaha / Dżahil
   SK Pruchna / Bogdan Kubiak
Bogusławicki KJ
2TREZOR (118)ŁukaszJOŃCZYK059,9654 PLN
   SP / POL / Wałach / 2010 / 616009600108710 / gniada / Colox Cup / Con Capitol / Temke / Elmshorn
   SK Rzeczna Sp. z o. o. / Łukasz Jończyk
bpk
3THE NEIGHBOUR (117)AgataLACH (MJ.1996)067,3241 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2000 / 0010265 / kasztanowata / Madison / Guidam / Nelissa / Burggraaf
   brak / Barbara Dzikowska-Lach
bpk
4JANE VON ROCHERATH (25)DawidKUBIAK068,0428 PLN
   BWP / BEL / Klacz / 2009 / 056002W00292665 / gniada / Cicero / Carthago / Gina Von Rocherath / Nonstop
   - / Grzegorz Kubiak
Sobieski Jumping Team Gdańsk
5CLEAR TO JUMP ST GYVAN Z (77)KlaudiaRORBACH070,9317 PLN
   ZANG / BEL / Ogier / 2002 / Z528002 / gniada / Carnute / Oberon Du Moulin / Volage De Choisy / Jalisco B
   Maria Ghysens-Vanlangenaeker / Klaudia Rorbach
CSJ Equestro Łódź
6KASANDRA (109)GabrielaDRÓZD071,0915 PLN
   SP / POL / Klacz / 2005 / 616009640000405 / siwa / Cavallo / Corrado I / Kamena / Alagos
    Adam Lachowicz / Gabriela Drózd
KJ Aldragho Piaseczno
7ILOVE YOU DU BEAUMONT (20)LauraKŁAPIŃSKA (JM.2005)463,7510 PLN
   BWP / BEL / Klacz / 2008 / 056002W00270308 / kasztanowata / Domino De Moyon / Jalisco B / Ti Fany Du Beaumont / Skippy II
   - / Dawid Kubiak
KS Small Cherry
8STAVROS (133)RafałJANUSZ469,097 PLN
   HAN / GER / Wałach / 2008 / DE431314801008 / ciemnogniada / Stakkato / Spartan / Zora / Zuenftiger
   Elisabeth Kapp / Rafał Janusz
KS Garo
9CHANSONETTE DE REVEL (22)DawidKUBIAK471,96
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616009660411610 / kasztanowata / Quidam De Revel / Jalisco B / Czata / Life and Liberty
   - / Grzegorz Kubiak
Sobieski Jumping Team Gdańsk
10GOOD BOY (137)MichałKRZEMIEŃ972,21
   WLKP / POL / Wałach / 2005 / POL007520041805 / kasztanowata / Romualdo / Kojak / Good Girl / Sofix
   - / Firma Cyberbajt
KJ Facimiech
 CRAZY CLASSIC (134)RafałJANUSZ ELI
   OLD / GER / Wałach / 2007 / DE 418181419007 / ciemnogniada / Con Air / Contender / Ristona / Balou Du Rouet
   Gestuet Lewitz / Rafał Janusz
KS Garo
 APOLLO S (26)KarolinaSĘKALSKA REZ
   KWPN / NLD / Wałach / 2005 / 5280030505434 / gniada / Indoctro / Capitol I / Ratharina / Libero H
   - / Karolina Sękalska
KJ Strzała Krubiczew
 ESKADRA (99)AleksandraCHOTNICKA REZ
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009510208008 / siwa / Corland / Cor De La Bryere / Espoir / Espri
   SK Nad Wigrami / Grzegorz Kubiak
St. KS Chojnów

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
72 s
Startowało koni
13
Ukończyło koni
10
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Joanna Gawłowska
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZT/ZR Halowy Puchar Warszawy i Mazowsza

Łąck, 3-5.03.2017
Wydruk: 2017-03-05 19:10:28
18/120
16:45
(2017-03-04)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 18 - 120 II półfinał, Młodzi Jeźdźcy, zwykły, art. 238.2.1
(Competition No 18)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1HELP ME BOY DU PETIT VIVIER (100)LisaCHRZANOWSKI (MJ.1996)067,85
   BWP / BEL / Wałach / 2007 / BELW261186BWP / siwa / Blue Boy / Poor Boy / Trust Me du Petit Vivier / Nonstop
   - / Monika Chrzaowski
JKS DIM Sp. z o. o.
2COLOURFUL W.Z. (114)MonikaBALCER (MJ.1998)174,27
   HOL / GER / Klacz / 2007 / DE421000218507 / gniada / Caretino / Caletto II / O-Corrada J / Corrado I
   Janssen Peter Reimer / Monika Balcer
SKJ Bajardo Augustówek
3NEWTON JP Z (102)LisaCHRZANOWSKI (MJ.1996)175,87
   ZANG / BEL / Ogier / 2011 / 056015Z55612011 / siwa / Nabab De Reve / Quidam De Revel / Piminisou / Popcorn
   Johnny Poelmans / Monika Chrzanowski
JKS DIM Sp. z o. o.
4ESCORIAL (105)AgataFLORKIEWICZ (MJ.1996)1892,40
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009510414809 / siwa / Clinton / Corrado I / Espoir / Espri
   SK Nad Wigrami / Dagmara Florkiewicz
St. KS Chojnów
 AL AWAR (115)MonikaBALCER (MJ.1998) REZ
   HAN / GER / Ogier / 2007 / DE431310052007 / ciemnogniada / Contendro I / Contender / Fair Lady / For Pleasure
   - / Edyta Balcer
SKJ Bajardo Augustówek

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
72 s
Startowało koni
5
Ukończyło koni
4
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Joanna Gawłowska
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZT/ZR Halowy Puchar Warszawy i Mazowsza

Łąck, 3-5.03.2017
Wydruk: 2017-03-05 19:10:30
19/130
17:15
(2017-03-04)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 19 - 130 II półfinał, Seniorzy, zwykły, art. 238.2.1
(Competition No 19)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CANDOR (69)TomaszCHENTKOWSKI069,13
   HAN / GER / Ogier / 2006 / DE431310730106 / siwa / Calido / Cantus / Lagune 44465 / Lear
   - / Remigiusz Makowski
KJ Welt Opypy
2CLANDOR (28)NataliaGIERSZEWSKA (MJ.1998)070,03
   OLD / POL / Wałach / 2009 / DE418180684809 / siwa / Clearway / Capitol I / Alpenlerche / Albatros
   Małgorzata Siergiej / Agnieszka Gierszewska
SKJ Bajardo
3SZULER (111)GrzegorzKUBIAK173,63
   SP / POL / Ogier / 2010 / 616009540018610 / gniada / Luron / Guidam / Szaki / Kissovo
   SK Ochaby / Grzegorz Kubiak
KJ SO Łąck
4JERICO (66)MichałMARCINKOWSKI174,20
   SP / POL / Ogier / 2008 / POL009660370608 / siwa / Wieland / Werenfels / Jennifer / Ever For Pleasure
   Remigiusz Makowski / Remigiusz Makowski
KJ Welt Opypy
5ASESOR (110)GrzegorzKUBIAK471,11
   SP / POL / Ogier / 2004 / POL009660027604 / kasztanowata / Sir Neel / Darco / Andora / Faust Z
   Grzegorz Kubiak / Grzegorz Kubiak & Anna Jones
KJ SO Łąck
6KONTADOR VD MOLENDREEF (138)RadosławZALEWSKI572,88
   BWP / BEL / Wałach / 2010 / 056002W00295461 / gniada / Cooper VD Heffinck / Caretino / Urga / Heartbreaker
   - / Radosław Zalewski
St. SKJ Bobrowy Staw
7BASTION (85)AgataFLUDRA869,40
   WLKP / POL / Wałach / 2007 / POL007590027407 / siwa / Silver Dream / Silbersee / Barwa / Aran
   - / Agata Fludra
St. KJ Legia Kozielska
8NADAL (34)IzabellaTOMASZEWSKA869,75
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL009640033207 / gniada / Lesotho / Landgraf I / Niezapominajka / Davidoff
   SK Nowielice / Izabella Tomaszewska
St. J Poster Piaseczno
9RICCO (68)TomaszCHENTKOWSKI871,29
   SP / POL / Ogier / 2008 / POL009660212808 / kasztanowata / D'Cin Cin PG / Calderon / Redina PG / Nurjev
   Remigiusz Makowski / Remigiusz Makowski
KJ Welt Opypy
10PICCOLO (67)MichałMARCINKOWSKI1180,61
   SP / POL / Ogier / 2008 / POL009660212408 / gniada / Empire / Embassy I / Poussette Z / Pucci
   Remigiusz Makowski / Remigiusz Makowski
KJ Welt Opypy
11SZIMANO (33)IzabellaTOMASZEWSKA1596,68
   SP / POL / Ogier / 2009 / 616009540116409 / gniada / Imequyl / Luron / Szaki / Kissovo
   SK Ochaby / Izabella Tomaszewska
St. J Poster Piaseczno

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
72 s
Startowało koni
11
Ukończyło koni
11
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Joanna Gawłowska
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZT/ZR Halowy Puchar Warszawy i Mazowsza

Łąck, 3-5.03.2017
Wydruk: 2017-03-05 19:10:31
20/C
18:15
(2017-03-04)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 20 - C ZR zwykły, art. 238.2.1
(Competition No 20)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1JANE VON ROCHERATH (25)DawidKUBIAK070,0734 PLN
   BWP / BEL / Klacz / 2009 / 056002W00292665 / gniada / Cicero / Carthago / Gina Von Rocherath / Nonstop
   - / Grzegorz Kubiak
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2CHANSONETTE DE REVEL (22)DawidKUBIAK470,6721 PLN
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616009660411610 / kasztanowata / Quidam De Revel / Jalisco B / Czata / Life and Liberty
   - / Grzegorz Kubiak
Sobieski Jumping Team Gdańsk
3KASANDRA (109)GabrielaDRÓZD1180,9215 PLN
   SP / POL / Klacz / 2005 / 616009640000405 / siwa / Cavallo / Corrado I / Kamena / Alagos
    Adam Lachowicz / Gabriela Drózd
KJ Aldragho Piaseczno
4UDOLA B (5)NataliaMACIEJEWSKA1494,9410 PLN
   KWPN / NED / Klacz / 2001 / 0104801 / ciemnogniada / Emilion / Wellington / Odola / Indoctro
   A Thj De Boer / Sławomir Maciejewski
JKS Salio Besiekierz Rudny

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
72 s
Startowało koni
4
Ukończyło koni
4
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Joanna Gawłowska
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZT/ZR Halowy Puchar Warszawy i Mazowsza

Łąck, 3-5.03.2017
Wydruk: 2017-03-05 19:10:33
21/60-70
08:00
(2017-03-05)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 21 - 60-70 ZR/ZT zwykły, art. 238.2.1
(Competition No 21)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1HIDALGO (93)MajaSIWIAK (JM.2003)055,84
   KUC / ITA / Wałach / 2003 / 380011013003735 / srokata / nn / nn / nn / nn
   - / Anna Siwiak
bpk
2GARU DU ECLAT (7)KlaudiaGAWDZIK (Mł.2006)058,35
   KUC / POL / Wałach / 2011 / 616999590274011 / ciemnogniada / nn / nn / nn / nn
   Zuchora Janusz / Monika Gawdzik
KJ Szwadron Jazdy RP
3PASJONATA LOTAR (141)GabrielaRATAJSKA (JM.2005)451,44
   KUC / - / - / - / - / -
   
bpk
4LILA (53)ZofiaTEPER (JM.2005)454,23
   KUC / POL / Klacz / 2009 / - / kara / nn / nn / nn / nn
   - / Emilia Teper
bpk
5KANON (136)DariuszGARSTKA461,48
   
   
bpk
6LADACO (91)AnnaJAGIELAK462,57
   WLKP / POL / Ogier / 2013 / 616007600229913 / kasztanowata / Agar / Mangan / Lemoniada / Ignam
   SK Liski / Anna Jagielak
bpk
7LENOX (71)TomaszMATYSIAK867,58
   Niem. Sport. / POL / Wałach / 2005 / DE457000247505 / kasztanowata / Lapateado / Landor S / Nordlicht / Nitendo
   - / Tomasz Matysiak
bpk

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
LILA (53)ZofiaTEPER (JM.2005)050,31
   KUC / POL / Klacz / 2009 / - / kara / nn / nn / nn / nn
   - / Emilia Teper
bpk
PASJONATA LOTAR (141)GabrielaRATAJSKA (JM.2005)053,54
   KUC / - / - / - / - / -
   
bpk
GARU DU ECLAT (7)KlaudiaGAWDZIK (Mł.2006)055,17
   KUC / POL / Wałach / 2011 / 616999590274011 / ciemnogniada / nn / nn / nn / nn
   Zuchora Janusz / Monika Gawdzik
KJ Szwadron Jazdy RP

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
60
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
71 s
Startowało koni
10
Ukończyło koni
10
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Joanna Gawłowska
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZT/ZR Halowy Puchar Warszawy i Mazowsza

Łąck, 3-5.03.2017
Wydruk: 2017-03-05 19:10:35
22/80-90
08:45
(2017-03-05)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 22 - 80-90 ZR/ZT zwykły, art. 238.2.1
(Competition No 22)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1SILVER V (2)MajaMURASIEWICZ (JM.2002)046,46
   SP / POL / Wałach / 2002 / POL009660474402 / siwa / Spartakus / Spartan / Arenda / Elpar
   krzysztof Kuraszyk / Krzysztof Kuraszyk
KJ Szwadron Jazdy RP
2TAMIZA (29)DominikaOSIŃSKA (JM.2003)049,15
   KUC / POL / Klacz / 2005 / 0136605606 / ciemnogniada / Spinway Memento / Spinway Keepsake / Traviata / Walor
   Elżbieta Piasecka / Rajmund Osiński
JKSR Michelin Włocławek
3LENOX (71)TomaszMATYSIAK050,55
   Niem. Sport. / POL / Wałach / 2005 / DE457000247505 / kasztanowata / Lapateado / Landor S / Nordlicht / Nitendo
   - / Tomasz Matysiak
bpk
4PANONIA (121)FranciszekJURZAK (JM.2003)052,60
   KUC / POL / Klacz / 2009 / 616999600344309 / siwa / nn / nn / nn / nn
   - / Jakub Jurzak
SKJ Ponylandia Wojciechowice
5BAZAR (1)MajaMURASIEWICZ (JM.2002)056,12
   WLKP / POL / Wałach / 2004 / - / gniada / Salazar / / Barwina /
   Krzysztof Kuraszyk / Krzysztof Kuraszyk
KJ Szwadron Jazdy RP
6HIDALGO (93)MajaSIWIAK (JM.2003)057,66
   KUC / ITA / Wałach / 2003 / 380011013003735 / srokata / nn / nn / nn / nn
   - / Anna Siwiak
bpk
7LUCKY (35)DariuszGARSTKA059,40
   MŁP / POL / Ogier / 2013 / - / siwa / Aperitif / Fusain Du Defey / Lukrecja / Kwartet
   - / Marta Dominiak
bpk
8CABRYNHA (23)DawidKUBIAK060,21
   SP / POL / Klacz / 2012 / - / siwa / nn / nn / nn / nn
   
Sobieski Jumping Team Gdańsk
9KARDAMON (27)DawidKUBIAK061,66
   OLD / GER / Ogier / 2013 / - / siwa / nn / nn / nn / nn
   - / Dorota Zieniewicz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
10AROMAT (52)MajaGUTORSKA (J.2001)457,27
   WLKP / POL / Wałach / 2006 / - / kasztanowata / Helanis/ / Adina/
   Dariusz Bulzacki / Dariusz Bulzacki
KJ SO Łąck
11PASJONATA LOTAR (141)GabrielaRATAJSKA (JM.2005)459,23
   KUC / - / - / - / - / -
   
bpk
12CHARLIE REGENT (6)KlaudiaFABICKA460,84
   Pełna Krew Angielska / POL / Wałach / 17.02.2011 / 616POL11007152T / kasztanowata / Dżahar / / Czakra / Five Star Camp
   Anna Milewska / Klaudia Fabicka
KJ Szwadron Jazdy RP
13LADACO (91)AnnaJAGIELAK463,11
   WLKP / POL / Ogier / 2013 / 616007600229913 / kasztanowata / Agar / Mangan / Lemoniada / Ignam
   SK Liski / Anna Jagielak
bpk
 BALUREK (55)AleksandraSARNOWSKA (MJ.1998) ELI
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / gniada / Luron/ / Baszta/
   Witold Kluczek / Aleksandra Sarnowska
bpk
 BALUREK (55)AleksandraSARNOWSKA (MJ.1998) ELI
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / gniada / Luron/ / Baszta/
   Witold Kluczek / Aleksandra Sarnowska
bpk
 MAŁA MI PONY SPORT (139)PaulinaKLIMCZAK (MJ.1998) ELI
   KUC / POL / klacz / 2012 / 6169996102193 / kasztanowata / nn / nn / nn / nn
   
bpk
 MAŁA MI PONY SPORT (139)PaulinaKLIMCZAK (MJ.1998) ELI
   KUC / POL / klacz / 2012 / 6169996102193 / kasztanowata / nn / nn / nn / nn
   
bpk

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
CABRYNHA (23)DawidKUBIAK461,33
   SP / POL / Klacz / 2012 / - / siwa / nn / nn / nn / nn
   
Sobieski Jumping Team Gdańsk

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
71 s
Startowało koni
18
Ukończyło koni
14
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Joanna Gawłowska
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZT/ZR Halowy Puchar Warszawy i Mazowsza

Łąck, 3-5.03.2017
Wydruk: 2017-03-05 19:10:37
24/L
09:15
(2017-03-05)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 24 - L ZR/ZT, zwykły, art. 238.2.1
(Competition No 24)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1DANCER (112)WiktoriaPAWLIK (JM.2002)048,12
   SP / POL / Wałach / 2004 / POL009660913004 / ciemnogniada / Le Duc / Lord Alexander / Dyna / Nirkan
   - / Tomasz Pawlik
KJ Szwadron Jazdy RP
2HELLANIA (54)AnnaLEMAŃSKA (J.2000)048,96
   WESTF / GER / Klacz / 2006 / DE441411901906 / siwa / Corde Star / Cor De La Bryere / Hellana / Cavalliero
   Marek Romanowski / Cezary Lemański
KJ Equest Łąck
3CASTIEL (13)KatarzynaWIŚNIEWSKA051,19
   OLD / POL / Wałach / 2008 / DE418180165408 / gniada / Contendro I / Contender / Zenia / Zeus
   Jarosław Sekuła / Katarzyna Wiśniewska
KJ Aromer Józefin
4EMIR (48)DominikaOSIŃSKA (JM.2003)051,52
   SP / POL / Wałach / 2010 / 616009520111910 / kasztanowata / D'Cin Cin PG / Calderon / Eris / Rosselli
   Marcin Królikowski / Anna Małkowska-Piotrowska
JKSR Michelin Włocławek
5BAZAR (1)MajaMURASIEWICZ (JM.2002)054,72
   WLKP / POL / Wałach / 2004 / - / gniada / Salazar / / Barwina /
   Krzysztof Kuraszyk / Krzysztof Kuraszyk
KJ Szwadron Jazdy RP
6CARANJA (80)ZuzannaŻUK (J.2000)057,94
   HOL / GER / Klacz / 2011 / DE421000220511 / gniada / Cartani / Carthago / Ortega I / Caretino
   Heiko Kaeding / Zuzanna Żuk
KJ Bertyn Piastowo
7SILVANA (24)DawidKUBIAK061,20
   LOT / LTU / Klacz / 2004 / LV0000010852 / kara / Sedans / Flagmanis II / Galana / Grafits
   - / Karolina Łącka
Sobieski Jumping Team Gdańsk
8SARCUS (135)DariuszGARSTKA062,09
   SP / POL / Wałach / 2010 / 616009540018710 / ciemnogniada / Arcus / Cross / Skania Robinia / Robin II Z
   SK Ochaby / SO Łąck
bpk
9SILVER V (2)MajaMURASIEWICZ (JM.2002)447,30
   SP / POL / Wałach / 2002 / POL009660474402 / siwa / Spartakus / Spartan / Arenda / Elpar
   krzysztof Kuraszyk / Krzysztof Kuraszyk
KJ Szwadron Jazdy RP
10LEGION (90)AnnaJAGIELAK451,57
   WLKP / POL / Wałach / 2007 / POL007600334907 / kasztanowata / Banita / Arcus / Lipnica / Cedrus
   SK Liski / Anna Jagielak
bpk
11DUBAJLLA (60)ŁukaszPŁUCIENNICZAK455,36
   OLD / POL / Klacz / 2010 / DE433330288710 / kasztanowata / Detroit / Dimaggio / Coquette / Cockpit
   - / Łukasz Płucienniczak, Justyna Żółtowska
KJ SO Łąck
12BAJKA (72)DagmaraRAJCHEL464,96
   WLKP / POL / Klacz / 2010 / 6160075200040 / siwa / Santiego / Saint Cloud / Bretania N / Celebes
   Zygmunt Jędrzejczyk / Dagmara Rajchel
St. KJ Legia Kozielska
13ALTAIR (47)JoannaCEDRO856,20
   MŁP / POL / Wałach / 2010 / 616006580090410 / gniada / Emaks / / Ajsza Dahomanka / Dabur Dahoman
   Marlena Kordalska / Łukasz Rewerenda i Rami Al Ali
KJ Equest Łąck
14DAVINELL Z (32)ZuzannaŁUKASIAK858,11
   ZANG / POL / Klacz / 2011 / - / ciemnogniada / Diamant Z (Quick Diam's)/ / Avinell S/
   Sranisław Szurik / Stanisław Szurik
KJ Młyńska Struga
15TAMIZA (29)DominikaOSIŃSKA (JM.2003)1254,48
   KUC / POL / Klacz / 2005 / 0136605606 / ciemnogniada / Spinway Memento / Spinway Keepsake / Traviata / Walor
   Elżbieta Piasecka / Rajmund Osiński
JKSR Michelin Włocławek
16PANONIA (121)FranciszekJURZAK (JM.2003)1256,58
   KUC / POL / Klacz / 2009 / 616999600344309 / siwa / nn / nn / nn / nn
   - / Jakub Jurzak
SKJ Ponylandia Wojciechowice
17CHARLIE REGENT (6)KlaudiaFABICKA1264,78
   Pełna Krew Angielska / POL / Wałach / 17.02.2011 / 616POL11007152T / kasztanowata / Dżahar / / Czakra / Five Star Camp
   Anna Milewska / Klaudia Fabicka
KJ Szwadron Jazdy RP
18WHEATUS 3 (140)AlicjaMURAKOWSKA (MJ.1998)2060,22
   WESTF / GER / Wałach / 2006 / - / kasztanowata / World Way/ / Arabella / Azur De Paulstra
   Heinz Móller / Agnieszka Kowalczyk
KJ Michałówka
 AROMAT (52)MajaGUTORSKA (J.2001) ELI
   WLKP / POL / Wałach / 2006 / - / kasztanowata / Helanis/ / Adina/
   Dariusz Bulzacki / Dariusz Bulzacki
KJ SO Łąck
 BABILONIA (108)MonikaRUDY ELI
   SP / POL / Klacz / 2011 / 616009580503811 / gniada / Bischof L / Bachus / Brendy / Liverpool
   - / Monika Rudy
WKJ Lublin
 CAFISSIMO (31)ZuzannaŁUKASIAK ELI
   ZANG / GER / Wałach / 2009 / 441411499709 / siwa / Cornadoi / Cornet Obolensky / Cortina / Careras
   - / Ewa Sumińska
KJ Młyńska Struga
 GOOD MADDOX (50)AdriannaIZMAJŁOWICZ (J.2001) ELI
   SP / POL / Wałach / 2006 / POL009520129406 / kasztanowata / Good Luck / / Madda / nn
   Mirosław Glamowski / Adrianna Izmajłowicz
KJ Victoria Bierzewice

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
EMIR (48)DominikaOSIŃSKA (JM.2003)050,41
   SP / POL / Wałach / 2010 / 616009520111910 / kasztanowata / D'Cin Cin PG / Calderon / Eris / Rosselli
   Marcin Królikowski / Anna Małkowska-Piotrowska
JKSR Michelin Włocławek
HELLANIA (54)AnnaLEMAŃSKA (J.2000)051,22
   WESTF / GER / Klacz / 2006 / DE441411901906 / siwa / Corde Star / Cor De La Bryere / Hellana / Cavalliero
   Marek Romanowski / Cezary Lemański
KJ Equest Łąck
CASTIEL (13)KatarzynaWIŚNIEWSKA056,27
   OLD / POL / Wałach / 2008 / DE418180165408 / gniada / Contendro I / Contender / Zenia / Zeus
   Jarosław Sekuła / Katarzyna Wiśniewska
KJ Aromer Józefin
DUBAJLLA (60)ŁukaszPŁUCIENNICZAK456,72
   OLD / POL / Klacz / 2010 / DE433330288710 / kasztanowata / Detroit / Dimaggio / Coquette / Cockpit
   - / Łukasz Płucienniczak, Justyna Żółtowska
KJ SO Łąck
ALTAIR (47)JoannaCEDRO1258,32
   MŁP / POL / Wałach / 2010 / 616006580090410 / gniada / Emaks / / Ajsza Dahomanka / Dabur Dahoman
   Marlena Kordalska / Łukasz Rewerenda i Rami Al Ali
KJ Equest Łąck
BAJKA (72)DagmaraRAJCHEL1387,73
   WLKP / POL / Klacz / 2010 / 6160075200040 / siwa / Santiego / Saint Cloud / Bretania N / Celebes
   Zygmunt Jędrzejczyk / Dagmara Rajchel
St. KJ Legia Kozielska
 DAVINELL Z (32)ZuzannaŁUKASIAK REZ
   ZANG / POL / Klacz / 2011 / - / ciemnogniada / Diamant Z (Quick Diam's)/ / Avinell S/
   Sranisław Szurik / Stanisław Szurik
KJ Młyńska Struga
 WHEATUS 3 (140)AlicjaMURAKOWSKA (MJ.1998) REZ
   WESTF / GER / Wałach / 2006 / - / kasztanowata / World Way/ / Arabella / Azur De Paulstra
   Heinz Móller / Agnieszka Kowalczyk
KJ Michałówka

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
71 s
Startowało koni
30
Ukończyło koni
24
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Joanna Gawłowska
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZT/ZR Halowy Puchar Warszawy i Mazowsza

Łąck, 3-5.03.2017
Wydruk: 2017-03-05 19:10:39
23/100/105
10:30
(2017-03-05)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 23 - 100/105 Finał, Dzieci II, dwunawrotowy (zwykły/zwykły)
(Competition No 23)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
IIISumaI NawrótSumaII NawrótWynikRozgrywkaNagroda
Prize
Płf.Płf.Pkt.Pkt.CzasI NAWPkt.CzaskońcowyPkt.Czas
1EPOS (49)NikolaKRAJEWSKA (JM.2003)0
(1)
1
(2)
1,00
(2)
073,031,00
(2)
051,811,00
(3)
   SP / POL / Ogier / 1999 / POL009660075099 / ciemnogniada / Le Voltaire / Voltaire / Eneida / Fanimo
   SK Moszna / SO Łąck
KJ SO Łąck
2ZAVIRA A (126)SaraPATEJKO (JM.2004)0
(1)
0
(1)
0,00
(1)
061,880,00
(1)
446,284,00
(4)
   HAN / GER / Klacz / 2003 / DE431315422303 / kasztanowata / Zacharias / Zeus / Diamond / Drosselklang
   Erwin Von Dehsen / Zbigniew Patejko
KJ Aromer Józefin
3CASALINA (78)NadiaKUŹMA (JM.2004)0
(1)
4
(3)
4,00
(3)
068,754,00
(4)
450,018,00
(1)
035,73
   HOL / GER / Klacz / 2009 / DE421000582009 / gniada / Casall / Caretino / Levante III / Alexis Z
   Volker Saak / Jacek Kuźma
St. SKJ Bobrowy Staw
4MONTE CHRISTO (131)MonikaMARCZYK (JM.2003)0
(1)
4
(3)
4,00
(3)
064,814,00
(3)
447,708,00
(2)
429,91
   SP / POL / Wałach / 2004 / 616999590528004 / ciemnogniada / Saganek / Sajan / Malwa / Lansjer
   Joanna Winiarz / Piotr Marczyk
KJ Aromer Józefin
5ROLEX (132)ZuzannaPRYMEK (Mł.2006)0
(1)
4
(3)
4,00
(3)
459,798,00
(5)
449,4412,00
(5)
   WLKP / POL / Wałach / 2006 / 616007520162906 / gniada / Himen / Oder / Rita / Arak
   - / Klaudia Prymek
KJ Aromer Józefin
6SHADOW (119)IgaBORS (JM.2005)1
(8)
4
(3)
5,00
(7)
469,629,00
(6)
853,6617,00
(7)
   KUC / POL / Wałach / 2009 / 616999670162409 / gniada / nn / nn / nn / nn
   - / Klaudia Bors
SKJ Ponylandia Wojciechowice
7KARINA (75)Maja BellaFRIEDMAN (JM.2003)4
(9)
11
(8)
15,00
(9)
871,3423,00
(9)
455,0927,00
(6)
   WLKP / POL / Klacz / 2003 / POL007640034103 / gniada / Winword / Neshad / Kadencja / Wiadukt
   Andrzej Gos / Artur Poprawa
bpk
8ENRICO (88)AleksandraZARĘBA (JM.2004)5
(10)
12
(9)
17,00
(10)
867,1825,00
(10)
854,6833,00
(8)
   KWPN / POL / Wałach / 2009 / 528003200911549 / kasztanowata / Veneur / Indoctro / Lydwien / Casanova
   - / Aleksandra Zaręba
KJ SO Łąck
9TASMAN 8 (128)JuliaMICHALSKA (JM.2005)0
(1)
4
(3)
4,00
(3)
577,669,00
(7)
ELI
   SP / POL / Wałach / 2001 / POL009540004701 / ciemnogniada / Rubin / Rabino / Tanta / Ogar
   Diter Staniek / Piotr Michalski
KJ Aromer Józefin
9CHARLIE'S BOOMERANG (122)FranciszekJURZAK (JM.2003)0
(1)
13
(10)
13,00
(8)
061,0713,00
(8)
ELI
   Kuc Wal / GER / Wałach / 2008 / DE422220079008 / inna / Thers Billy Budd / Talon Toreth / Lamona / Stemel Ceidrych
   - / Marzena Jurzak
SKJ Ponylandia Wojciechowice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100/105
Liczba przeszkód (Obstacles)
10/8
Liczba skoków (Jumps)
13/11
Dystans (m)
400/325
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
74/60 s
Startowało koni
10
Ukończyło koni
10
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Joanna Gawłowska
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZT/ZR Halowy Puchar Warszawy i Mazowsza

Łąck, 3-5.03.2017
Wydruk: 2017-03-05 19:10:41
25/105/110
11:30
(2017-03-05)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 25 - 105/110 Finał, Juniorzy Młodsi, dwunawrotowy (zwykły/zwykły)
(Competition No 25)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
IIISumaI NawrótSumaII NawrótWynikRozgrywkaNagroda
Prize
Płf.Płf.Pkt.Pkt.CzasI NAWPkt.CzaskońcowyPkt.Czas
1LUNA (97)JemmaJONES (JM.2003)0
(1)
0
(1)
0,00
(1)
067,020,00
(1)
450,034,00
(3)
700 PLN
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616009510444710 / gniada / Ukato / Stakkato / Lansada / Lancer III
   SK Nad Wigrami / Anna Jones
bpk
2SANGAL (64)ŻanetaZWIERZYŃSKA (JM.2002)0
(1)
0
(1)
0,00
(1)
464,214,00
(2)
448,028,00
(2)
400 PLN
   KUC / POL / Wałach / 2004 / POL013611080504 / ciemnogniada / Sanwan / Navajo / Gala / Darino
   - / Piotr Zwierzyński
KJ Aromer Józefin
3LORD OF THE RINGS W (123)MajaŻEWŁAKOW (JM.2002)0
(1)
4
(3)
4,00
(3)
574,869,00
(3)
447,7213,00
(1)
300 PLN
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL009630261007 / gniada / Calderon / Carolus / Luna / Landadel
   Stanisław Weresiński / Anna Żewłakow
St. SKJ Bobrowy Staw
4KARMEN (84)MariaGONCIAREK (JM.2002)0
(1)
4
(3)
4,00
(3)
864,2412,00
(4)
850,7220,00
(4)
200 PLN
   SP / POL / Klacz / 2007 / POL009640045707 / gniada / Bolero De Ravel / Bachus / Kanasta / Czandor
   - / Maria Gonciarek
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
 DANCER (112)WiktoriaPAWLIK (JM.2002)ELIELI
   SP / POL / Wałach / 2004 / POL009660913004 / ciemnogniada / Le Duc / Lord Alexander / Dyna / Nirkan
   - / Tomasz Pawlik
KJ Szwadron Jazdy RP
 WIGRA (130)DominikaBALCEROWSKA (JM.2002)ELIELI
   SP / POL / Klacz / 2006 / POL009610161606 / gniada / Landor / Lacatraz / Wenus / Halif
   Mariusz Kołodziejczyk / Magdalena Balcerowska
KU AZS Politechniki Warszawskiej

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
105/110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10/8
Liczba skoków (Jumps)
13/11
Dystans (m)
400/320
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
74/60 s
Startowało koni
6
Ukończyło koni
4
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Joanna Gawłowska
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZT/ZR Halowy Puchar Warszawy i Mazowsza

Łąck, 3-5.03.2017
Wydruk: 2017-03-05 19:10:42
26/110/115
12:15
(2017-03-05)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 26 - 110/115 Finał, Dzieci I, dwunawrotowy (zwykły/zwykły)
(Competition No 26)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
IIISumaI NawrótSumaII NawrótWynikRozgrywkaNagroda
Prize
Płf.Płf.Pkt.Pkt.CzasI NAWPkt.CzaskońcowyPkt.Czas
1PIEROT (95)JulianaSUSKA (JM.2003)0
(1)
4
(1)
4,00
(1)
174,185,00
(1)
453,549,00
(3)
   WESTF / GER / Wałach / 2007 / DE441411573907 / kasztanowata / Piano II / Pilot / Tu Tuut / Lux
   - / Krzysztof Suski
St. KS Chojnów
2SWEET NOISE-M (74)Maja BellaFRIEDMAN (JM.2003)0
(1)
8
(2)
8,00
(2)
471,7112,00
(2)
054,3212,00
(1)
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009530086909 / kasztanowata / Cento Sohn / Cento / Sedapura / Last Tycoon
   Krzysztof Stelmaszyk / Marek Friedman
bpk
3HRABIANKA C (3)ZofiaDUDKIEWICZ (JM.2003)0
(1)
12
(3)
12,00
(3)
473,1016,00
(3)
454,1020,00
(4)
   SP / POL / Klacz / 2011 / 616009660841211 / inna / Conquest Boy / Contendro / Hrabina C / Caletto's Son
   Witold Brodewicz / Witold Brodewicz
Ciechanowski KJ
4DENIS W (120)FranciszekJURZAK (JM.2003)0
(1)
22
(4)
22,00
(4)
862,6430,00
(4)
446,8834,00
(2)
   SP / POL / Wałach / 2004 / POL009580166704 / kara / Celt / Condor M / Daisy W / Don Gregory
   Józef Wielgosz / Wojciech Bąk
SKJ Ponylandia Wojciechowice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110/115
Liczba przeszkód (Obstacles)
10/8
Liczba skoków (Jumps)
13/11
Dystans (m)
400/320
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
74/60 s
Startowało koni
4
Ukończyło koni
4
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Joanna Gawłowska
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZT/ZR Halowy Puchar Warszawy i Mazowsza

Łąck, 3-5.03.2017
Wydruk: 2017-03-05 19:10:44
28/110/110
13:15
(2017-03-05)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 28 - 110/110 Finał, zawodnicy z III licencją, dwunawrotowy (zwykły/zwykły)
(Competition No 28)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
IIISumaI NawrótSumaII NawrótWynikRozgrywkaNagroda
Prize
Płf.Płf.Pkt.Pkt.CzasI NAWPkt.CzaskońcowyPkt.Czas
1CAMARO (36)KrystynaPILKIEWICZ (J.2001)0
(1)
0
(1)
0,00
(1)
062,400,00
(1)
448,084,00
(5)
1000 PLN
   OLD / POL / Ogier / 2003 / DE433311567303 / gniada / Colander / Contender / Persianda / Landadel
   
JKS Equita Świętochów
2BURSZTYN (62)ŻanetaZWIERZYŃSKA (JM.2002)0
(1)
0
(1)
0,00
(1)
857,398,00
(2)
044,438,00
(2)
600 PLN
   SP / POL / Wałach / 2004 / POL009630132204 / kasztanowata / Luron / Guidam / Boliwia / Berberys
   Roman Ferenc / Piotr Zwierzyński
KJ Aromer Józefin
3ALEXANDER DER GROSSE 9 (106)JanaKARFIKOVA0
(1)
4
(3)
4,00
(3)
1476,6618,00
(4)
049,4718,00
(3)
450 PLN
   Słow. Gorąc. / SVK / Wałach / 2006 / - / kasztanowata / Alexander Der Grosse Z/ / Pascalina / Papillon 23
   - / Jakub Karfik
Czechy
4BALOU BOY (57)ZuzannaMOLENDA (J.2001)4
(6)
8
(6)
12,00
(5)
857,0720,00
(5)
445,9924,00
(4)
300 PLN
   OLD / GER / Wałach / 2006 / DE481810037106 / kasztanowata / Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet / Zadora / Zymbal I
   - / Michał Mordzelewski
SJ Poster Piaseczno
5SIENA (86)JuliaGWÓŹDŹ (J.2000)8
(10)
4
(3)
12,00
(6)
462,6416,00
(3)
849,9924,00
(9)
200 PLN
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009610184708 / gniada / Placido / Animo / Segowia / Alywar
   SK Iwno / Izabella Jezierska - Gwóźdź
St. SKJ Bobrowy Staw
6KUKLIK (51)KarolJERZAK10
(12)
9
(7)
19,00
(9)
1258,2731,00
(9)
043,8931,00
(1)
100 PLN
   WLKP / POL / Wałach / 2006 / POL007600239206 / gniada / Ałtaj / Silver / Kukułka / Agar
   SK Liski / Stefan Jerzak
KJ Dworek
7CARLOS (89)HelenaGRABOWSKA (J.2000)0
(1)
20
(11)
20,00
(10)
856,3428,00
(8)
664,3934,00
(6)
100 PLN
   SP / POL / Wałach / 2005 / POL009660327605 / gniada / Ever For Pleasure / Espri / Charly / Chairman
   Remigiusz Makowski / Helena Grabowska
St. KJ Legia Kozielska
8LADY CANTA (107)AleksandraPACHNIK0
(1)
11
(8)
11,00
(4)
1580,3926,00
(7)
849,2434,00
(8)
100 PLN
   SP / POL / Klacz / 2009 / 616009580348709 / gniada / Cantanis / Cantus / Lady / Lad
   Robert Stasiuk / Grzegorz Kubiak, Aleksandra Pachnik
St. KS Chojnów
9NEW GOLD (56)AgnieszkaKUŁAKOWSKA4
(6)
14
(10)
18,00
(7)
865,5526,00
(6)
851,5134,00
(10)
75 PLN
   SP / POL / Ogier / 2006 / POL009661132206 / ciemnogniada / Neo / Luron / Natura / Jakobin
   Maciej Zając / Maciej Zając
JKS Equita
10KORYS LAPIS (58)MagdalenaKOSTRO (J.1999)4
(6)
26
(12)
30,00
(11)
1371,9043,00
(10)
844,9951,00
(7)
75 PLN
   SP / POL / Wałach / 1996 / POL009540118396 / kasztanowata / Laufer / Lombard / Korys Dumna / Alegro
   Zdzisław Sobecki / Piotr Kulikow
KJ Akademia Kucania
GRYKA (87)DawidKAJAK32
(14)
5
(5)
37,00
(12)
REZ
   SP / POL / Klacz / 2004 / POL009630254004 / gniada / Akcent / Jankes / Grana / Edredon
   SK Kalników / Maciej Typiński
KJ Aromer Józefin
KANTUS (83)MartaWITOS8
(10)
11
(8)
19,00
(8)
WYC
   SP / POL / Wałach / 2006 / POL009640036406 / siwa / Bolero De Ravel / Bachus / Kanasta / Czandor
   - / Marta Witos
St. KJ Legia Kozielska
CASTIEL (13)KatarzynaWIŚNIEWSKA4
(6)
36
(13)
40,00
(13)
WYC
   OLD / POL / Wałach / 2008 / DE418180165408 / gniada / Contendro I / Contender / Zenia / Zeus
   Jarosław Sekuła / Katarzyna Wiśniewska
KJ Aromer Józefin
BAJKA (72)DagmaraRAJCHEL22
(13)
WYC WYC
   WLKP / POL / Klacz / 2010 / 6160075200040 / siwa / Santiego / Saint Cloud / Bretania N / Celebes
   Zygmunt Jędrzejczyk / Dagmara Rajchel
St. KJ Legia Kozielska

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110/110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10/8
Liczba skoków (Jumps)
13/11
Dystans (m)
380/320
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
71/60 s
Startowało koni
14
Ukończyło koni
14
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Joanna Gawłowska
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZT/ZR Halowy Puchar Warszawy i Mazowsza

Łąck, 3-5.03.2017
Wydruk: 2017-03-05 19:10:45
29/115/120
14:30
(2017-03-05)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 29 - 115/120 Finał, Juniorzy, dwunawrotowy (zwykły/zwykły)
(Competition No 29)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
IIISumaI NawrótSumaII NawrótWynikRozgrywkaNagroda
Prize
Płf.Płf.Pkt.Pkt.CzasI NAWPkt.CzaskońcowyPkt.Czas
1GILEA (94)JulianaSUSKA (JM.2003)0
(1)
0
(1)
0,00
(1)
062,050,00
(1)
450,514,00
(3)
1500 PLN
   SP / POL / Klacz / 2006 / POL009680006806 / ciemnogniada / Ludger / Laptop / Gaisma L / Gints L
   - / Krzysztof Suski
St. KS Chojnów
2CASSIO (79)AnnaMAŁKOWSKA (J.2000)0
(1)
4
(5)
4,00
(3)
057,914,00
(2)
456,198,00
(4)
800 PLN
   HOL / GER / Wałach / 2005 / DE421000403205 / gniada / Cassiano / Cassini I / Panka / Calando I
   - / Anna Małkowska
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
3KOLA (127)JakubDOŁHUN (J.1999)0
(1)
4
(5)
4,00
(3)
861,1612,00
(4)
049,1212,00
(1)
030,51600 PLN
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009540044809 / gniada / Clear To Jump ST Gyvan Z / Carnute / Kolia / Imequyl
   Krzysztof Tyszko / Jarosław Dołhun
KJ SO Łąck
4BERA (103)KatarzynaKILIAŃSKA (J.2001)0
(1)
0
(1)
0,00
(1)
863,048,00
(3)
450,7712,00
(2)
1644,83400 PLN
   WLKP / POL / Klacz / 2009 / 616007610129809 / gniada / Caretino K / Caretino / Bezela / Eskudo
   SK Pępowo / Alicja Kiliańska
St. KJ Chojnów
5HIP HOP (92)OlgaCELSKA (J.1999)12
(8)
8
(7)
20,00
(8)
860,1428,00
(7)
850,5236,00
(5)
200 PLN
   SP / POL / Wałach / 2006 / POL009600061006 / kasztanowata / Luron / Guidam / Hrabina W / Carlon
   Marek Sutnik / Jarosław Celski
SKJ Beckersport
6GAUCHO S (129)ZuzannaTOMASZEWSKA (J.2001)8
(7)
0
(1)
8,00
(6)
1255,0520,00
(5)
ELI150 PLN
   SP / POL / Wałach / 2008 / POL009520050608 / gniada / Concert / Concetto / Galia S / Faust Z
   Stanisław Szurik / Katarzyna Tomaszewska
JKS Equita Świętochów
7BON PARI KL (45)WiktoriaLESZEK-KARWAŃSKA (J.2001)4
(5)
0
(1)
4,00
(5)
2291,9126,00
(6)
ELI100 PLN
   SP / POL / Wałach / 2007 / 616999660119007 / kasztanowata / Bambino Van't Zorgvliet / Chin Chin / Budur / Bielick 14
   Kinga Leszek-Karwańska / Kinga Leszek-Karwańska
bpk
8POLECZKA (65)MartynaMAKOWSKA (JM.2002)4
(5)
15
(8)
19,00
(7)
40101,1259,00
(8)
WYC50 PLN
   HOL / GER / Klacz / 2006 / DE421000042506 / gniada / Quidam De Revel / Jalisco B / Padura III / Chambertin
   Kai Gerken / Artur Gołaś
Largo Sp. z o. o. Warszawa

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
115/120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10/8
Liczba skoków (Jumps)
13/11
Dystans (m)
380/320
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
71/60 s
Startowało koni
8
Ukończyło koni
8
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Joanna Gawłowska
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZT/ZR Halowy Puchar Warszawy i Mazowsza

Łąck, 3-5.03.2017
Wydruk: 2017-03-05 19:10:47
27/P
15:15
(2017-03-05)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 27 - P ZR zwykły, art. 238.2.1
(Competition No 27)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1EL DŻAMARA (70)JakubKUBIAK (J.2000)050,78108 PLN
   SP / POL / Klacz / 2008 / 00969001110408 / kasztanowata / Maram / Aram / El Dżaha / Dżahil
   SK Pruchna / Bogdan Kubiak
Bogusławicki KJ
2MAESTRO (21)DawidKUBIAK060,1566 PLN
   TRK / POL / Klacz / 2011 / POL732010056011 / kara / Hirtentanz / Axis / Malaruna / Arianin
   Maciej Pietras / Beata Jendrych
Sobieski Jumping Team Gdańsk
3F. ARMANI Z (101)LisaCHRZANOWSKI (MJ.1996)061,9050 PLN
   Z / BEL / Ogier / 2011 / 056015Z55829511 / gniada / Fierro hof ter Zeedijke / Non Stop / Unda v/h Goolder / Quidam De Revel
   Freddy Coninx / Monika Chrzanowski
JKS DIM Sp. z o. o.
4CARANJA (80)ZuzannaŻUK (J.2000)064,8334 PLN
   HOL / GER / Klacz / 2011 / DE421000220511 / gniada / Cartani / Carthago / Ortega I / Caretino
   Heiko Kaeding / Zuzanna Żuk
KJ Bertyn Piastowo
5MAVANDA (116)AgataLACH (MJ.1996)067,4022 PLN
   SP / POL / Klacz / 2012 / 616009530174612 / gniada / Vandamme / / Makabi / Maram
   Adam Jończyk / Adam Jończyk
bpk
6GUCCI (81)AleksandraDĄBKOWSKA067,5118 PLN
   KWPN / NED / Klacz / 2011 / 528003201111229 / gniada / Elstar / Larino / Edetie / Zeldenrust Z
   H. P. Aarts / -
KU AZS Politechniki Warszawskiej
7ILOVE YOU DU BEAUMONT (20)LauraKŁAPIŃSKA (JM.2005)458,4412 PLN
   BWP / BEL / Klacz / 2008 / 056002W00270308 / kasztanowata / Domino De Moyon / Jalisco B / Ti Fany Du Beaumont / Skippy II
   - / Dawid Kubiak
KS Small Cherry
8DOLLAR GYM (4)RadosławZALEWSKI462,5110 PLN
   HOL / POL / Wałach / 2011 / DE421000530911 / gniada / Dollar D.L.PI / Quidam De Revel / Jeliza / Cascavelle
   ZG Tischner Rainer + Thomas / Natalia Maciejewska
St. SKJ Bobrowy Staw
9KOSOW BORMAN (82)AleksandraDĄBKOWSKA569,08
   HAN / GER / Wałach / 2010 / DE431310183510 / gniada / Bon Balou / Balou Du Rouet / Sabine / Stakkato Gold
   - / Jacek Kosow
KU AZS Politechniki Warszawskiej
10SILVANA (24)DawidKUBIAK860,38
   LOT / LTU / Klacz / 2004 / LV0000010852 / kara / Sedans / Flagmanis II / Galana / Grafits
   - / Karolina Łącka
Sobieski Jumping Team Gdańsk
11KANTUS (83)MartaWITOS866,28
   SP / POL / Wałach / 2006 / POL009640036406 / siwa / Bolero De Ravel / Bachus / Kanasta / Czandor
   - / Marta Witos
St. KJ Legia Kozielska
12ESKADRA (99)AleksandraCHOTNICKA1256,56
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009510208008 / siwa / Corland / Cor De La Bryere / Espoir / Espri
   SK Nad Wigrami / Grzegorz Kubiak
St. KS Chojnów
13LEGION (90)AnnaJAGIELAK1266,82
   WLKP / POL / Wałach / 2007 / POL007600334907 / kasztanowata / Banita / Arcus / Lipnica / Cedrus
   SK Liski / Anna Jagielak
bpk
14BIRKUT (15)MichałKUBIAK1474,30
   MŁP / POL / Wałach / 2010 / 616006590240810 / siwa / Herb / Arcus / Bieżnia / Mikron
   SK Walewice / Joanna Gawłowska
Sobieski Jumping Team Gdańsk
15BABILONIA (108)MonikaRUDY1660,54
   SP / POL / Klacz / 2011 / 616009580503811 / gniada / Bischof L / Bachus / Brendy / Liverpool
   - / Monika Rudy
WKJ Lublin
16DANCER (112)WiktoriaPAWLIK (JM.2002)3180,38
   SP / POL / Wałach / 2004 / POL009660913004 / ciemnogniada / Le Duc / Lord Alexander / Dyna / Nirkan
   - / Tomasz Pawlik
KJ Szwadron Jazdy RP
 RABAT (73)DagmaraRAJCHEL ELI
   MŁP / POL / Wałach / 2002 / POL006580254702 / gniada / Askar / Kwartet / Robinia / Emetyt
   SK Janów Podlaski / Marzena Dębska
St. KJ Legia Kozielska

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
69 s
Startowało koni
17
Ukończyło koni
16
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Joanna Gawłowska
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZT/ZR Halowy Puchar Warszawy i Mazowsza

Łąck, 3-5.03.2017
Wydruk: 2017-03-05 19:10:49
30/N
16:30
(2017-03-05)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 30 - N ZR zwykły, art. 238.2.1
(Competition No 30)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1TREZOR (118)ŁukaszJOŃCZYK049,59149 PLN
   SP / POL / Wałach / 2010 / 616009600108710 / gniada / Colox Cup / Con Capitol / Temke / Elmshorn
   SK Rzeczna Sp. z o. o. / Łukasz Jończyk
bpk
2ASESOR (110)GrzegorzKUBIAK049,6191 PLN
   SP / POL / Ogier / 2004 / POL009660027604 / kasztanowata / Sir Neel / Darco / Andora / Faust Z
   Grzegorz Kubiak / Grzegorz Kubiak & Anna Jones
KJ SO Łąck
3EL DŻAMARA (70)JakubKUBIAK (J.2000)053,8169 PLN
   SP / POL / Klacz / 2008 / 00969001110408 / kasztanowata / Maram / Aram / El Dżaha / Dżahil
   SK Pruchna / Bogdan Kubiak
Bogusławicki KJ
4BAD BOY (44)WiktoriaLESZEK-KARWAŃSKA (J.2001)055,8447 PLN
   SP / POL / Ogier / 2007 / POL009590088207 / siwa / Maram / Aram / Bornea / Tioman Island
   Sławomir Grzelczyk / Wiktoria Leszek-Karwańska
bpk
5RICCO (68)TomaszCHENTKOWSKI056,1930 PLN
   SP / POL / Ogier / 2008 / POL009660212808 / kasztanowata / D'Cin Cin PG / Calderon / Redina PG / Nurjev
   Remigiusz Makowski / Remigiusz Makowski
KJ Welt Opypy
6PICCOLO (67)MichałMARCINKOWSKI057,0325 PLN
   SP / POL / Ogier / 2008 / POL009660212408 / gniada / Empire / Embassy I / Poussette Z / Pucci
   Remigiusz Makowski / Remigiusz Makowski
KJ Welt Opypy
7KASANDRA (109)GabrielaDRÓZD057,1617 PLN
   SP / POL / Klacz / 2005 / 616009640000405 / siwa / Cavallo / Corrado I / Kamena / Alagos
    Adam Lachowicz / Gabriela Drózd
KJ Aldragho Piaseczno
8ILOVE YOU DU BEAUMONT (20)LauraKŁAPIŃSKA (JM.2005)058,6612 PLN
   BWP / BEL / Klacz / 2008 / 056002W00270308 / kasztanowata / Domino De Moyon / Jalisco B / Ti Fany Du Beaumont / Skippy II
   - / Dawid Kubiak
KS Small Cherry
9GUCCI (81)AleksandraDĄBKOWSKA061,75
   KWPN / NED / Klacz / 2011 / 528003201111229 / gniada / Elstar / Larino / Edetie / Zeldenrust Z
   H. P. Aarts / -
KU AZS Politechniki Warszawskiej
10COLOURFUL W.Z. (114)MonikaBALCER (MJ.1998)064,10
   HOL / GER / Klacz / 2007 / DE421000218507 / gniada / Caretino / Caletto II / O-Corrada J / Corrado I
   Janssen Peter Reimer / Monika Balcer
SKJ Bajardo Augustówek
11DOLLAR GYM (4)RadosławZALEWSKI064,72
   HOL / POL / Wałach / 2011 / DE421000530911 / gniada / Dollar D.L.PI / Quidam De Revel / Jeliza / Cascavelle
   ZG Tischner Rainer + Thomas / Natalia Maciejewska
St. SKJ Bobrowy Staw
12KOSOW BORMAN (82)AleksandraDĄBKOWSKA170,39
   HAN / GER / Wałach / 2010 / DE431310183510 / gniada / Bon Balou / Balou Du Rouet / Sabine / Stakkato Gold
   - / Jacek Kosow
KU AZS Politechniki Warszawskiej
13SZIMANO (33)IzabellaTOMASZEWSKA462,08
   SP / POL / Ogier / 2009 / 616009540116409 / gniada / Imequyl / Luron / Szaki / Kissovo
   SK Ochaby / Izabella Tomaszewska
St. J Poster Piaseczno
14THE NEIGHBOUR (117)AgataLACH (MJ.1996)673,75
   KWPN / NED / Wałach / 2000 / 0010265 / kasztanowata / Madison / Guidam / Nelissa / Burggraaf
   brak / Barbara Dzikowska-Lach
bpk
15APOLLO S (26)KarolinaSĘKALSKA858,45
   KWPN / NLD / Wałach / 2005 / 5280030505434 / gniada / Indoctro / Capitol I / Ratharina / Libero H
   - / Karolina Sękalska
KJ Strzała Krubiczew
16GOOD BOY (137)MichałKRZEMIEŃ1177,29
   WLKP / POL / Wałach / 2005 / POL007520041805 / kasztanowata / Romualdo / Kojak / Good Girl / Sofix
   - / Firma Cyberbajt
KJ Facimiech
17HELP ME BOY DU PETIT VIVIER (100)LisaCHRZANOWSKI (MJ.1996)1178,53
   BWP / BEL / Wałach / 2007 / BELW261186BWP / siwa / Blue Boy / Poor Boy / Trust Me du Petit Vivier / Nonstop
   - / Monika Chrzaowski
JKS DIM Sp. z o. o.
18STAVROS (133)RafałJANUSZ1260,51
   HAN / GER / Wałach / 2008 / DE431314801008 / ciemnogniada / Stakkato / Spartan / Zora / Zuenftiger
   Elisabeth Kapp / Rafał Janusz
KS Garo
19ESKADRA (99)AleksandraCHOTNICKA1578,40
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009510208008 / siwa / Corland / Cor De La Bryere / Espoir / Espri
   SK Nad Wigrami / Grzegorz Kubiak
St. KS Chojnów
20CRAZY CLASSIC (134)RafałJANUSZ1667,59
   OLD / GER / Wałach / 2007 / DE 418181419007 / ciemnogniada / Con Air / Contender / Ristona / Balou Du Rouet
   Gestuet Lewitz / Rafał Janusz
KS Garo
21KANTUS (83)MartaWITOS2570,85
   SP / POL / Wałach / 2006 / POL009640036406 / siwa / Bolero De Ravel / Bachus / Kanasta / Czandor
   - / Marta Witos
St. KJ Legia Kozielska
 NADAL (34)IzabellaTOMASZEWSKA REZ
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL009640033207 / gniada / Lesotho / Landgraf I / Niezapominajka / Davidoff
   SK Nowielice / Izabella Tomaszewska
St. J Poster Piaseczno

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
69 s
Startowało koni
22
Ukończyło koni
21
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Joanna Gawłowska
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZT/ZR Halowy Puchar Warszawy i Mazowsza

Łąck, 3-5.03.2017
Wydruk: 2017-03-05 19:10:51
31/120/125
17:00
(2017-03-05)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 31 - 120/125 Finał, Młodzi Jeźdźcy, dwunawrotowy (zwykły/zwykły)
(Competition No 31)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
IIISumaI NawrótSumaII NawrótWynikRozgrywkaNagroda
Prize
Płf.Płf.Pkt.Pkt.CzasI NAWPkt.CzaskońcowyPkt.Czas
1AL AWAR (115)MonikaBALCER (MJ.1998)4
(1)
1
(2)
5,00
(2)
175,756,00
(1)
453,2910,00
(2)
1700 PLN
   HAN / GER / Ogier / 2007 / DE431310052007 / ciemnogniada / Contendro I / Contender / Fair Lady / For Pleasure
   - / Edyta Balcer
SKJ Bajardo Augustówek
2NEWTON JP Z (102)LisaCHRZANOWSKI (MJ.1996)4
(1)
0
(1)
4,00
(1)
576,189,00
(2)
853,3217,00
(3)
1000 PLN
   ZANG / BEL / Ogier / 2011 / 056015Z55612011 / siwa / Nabab De Reve / Quidam De Revel / Piminisou / Popcorn
   Johnny Poelmans / Monika Chrzanowski
JKS DIM Sp. z o. o.
3ESCORIAL (105)AgataFLORKIEWICZ (MJ.1996)7
(3)
18
(3)
25,00
(3)
867,0933,00
(3)
451,3637,00
(1)
800 PLN
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009510414809 / siwa / Clinton / Corrado I / Espoir / Espri
   SK Nad Wigrami / Dagmara Florkiewicz
St. KS Chojnów

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120/125
Liczba przeszkód (Obstacles)
11/8
Liczba skoków (Jumps)
14/10
Dystans (m)
400/310
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
74/58 s
Startowało koni
3
Ukończyło koni
3
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Joanna Gawłowska
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZT/ZR Halowy Puchar Warszawy i Mazowsza

Łąck, 3-5.03.2017
Wydruk: 2017-03-05 19:10:52
33/130/135
17:45
(2017-03-05)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 33 - 130/135 Finał, Seniorzy, dwunawrotowy (zwykły/zwykły)
(Competition No 33)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
IIISumaI NawrótSumaII NawrótWynikRozgrywkaNagroda
Prize
Płf.Płf.Pkt.Pkt.CzasI NAWPkt.CzaskońcowyPkt.Czas
1CANDOR (69)TomaszCHENTKOWSKI0
(1)
0
(1)
0,00
(1)
070,200,00
(1)
048,470,00
(1)
2000 PLN
   HAN / GER / Ogier / 2006 / DE431310730106 / siwa / Calido / Cantus / Lagune 44465 / Lear
   - / Remigiusz Makowski
KJ Welt Opypy
2SZULER (111)GrzegorzKUBIAK0
(1)
1
(3)
1,00
(3)
072,851,00
(2)
053,301,00
(3)
1300 PLN
   SP / POL / Ogier / 2010 / 616009540018610 / gniada / Luron / Guidam / Szaki / Kissovo
   SK Ochaby / Grzegorz Kubiak
KJ SO Łąck
3CLANDOR (28)NataliaGIERSZEWSKA (MJ.1998)0
(1)
0
(1)
0,00
(1)
1081,5910,00
(3)
052,2710,00
(2)
900 PLN
   OLD / POL / Wałach / 2009 / DE418180684809 / siwa / Clearway / Capitol I / Alpenlerche / Albatros
   Małgorzata Siergiej / Agnieszka Gierszewska
SKJ Bajardo
4JERICO (66)MichałMARCINKOWSKI0
(1)
1
(3)
1,00
(3)
1286,9013,00
(4)
453,1117,00
(4)
600 PLN
   SP / POL / Ogier / 2008 / POL009660370608 / siwa / Wieland / Werenfels / Jennifer / Ever For Pleasure
   Remigiusz Makowski / Remigiusz Makowski
KJ Welt Opypy
KONTADOR VD MOLENDREEF (138)RadosławZALEWSKI4
(5)
5
(5)
9,00
(5)
ELI
   BWP / BEL / Wałach / 2010 / 056002W00295461 / gniada / Cooper VD Heffinck / Caretino / Urga / Heartbreaker
   - / Radosław Zalewski
St. SKJ Bobrowy Staw
BASTION (85)AgataFLUDRA4
(5)
8
(6)
12,00
(6)
ELI
   WLKP / POL / Wałach / 2007 / POL007590027407 / siwa / Silver Dream / Silbersee / Barwa / Aran
   - / Agata Fludra
St. KJ Legia Kozielska
NADAL (34)IzabellaTOMASZEWSKA4
(5)
12
(7)
16,00
(7)
WYC
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL009640033207 / gniada / Lesotho / Landgraf I / Niezapominajka / Davidoff
   SK Nowielice / Izabella Tomaszewska
St. J Poster Piaseczno
STAVROS (133)RafałJANUSZ8
(8)
WYC
   HAN / GER / Wałach / 2008 / DE431314801008 / ciemnogniada / Stakkato / Spartan / Zora / Zuenftiger
   Elisabeth Kapp / Rafał Janusz
KS Garo
KASANDRA (109)GabrielaDRÓZD21
(9)
WYC
   SP / POL / Klacz / 2005 / 616009640000405 / siwa / Cavallo / Corrado I / Kamena / Alagos
    Adam Lachowicz / Gabriela Drózd
KJ Aldragho Piaseczno

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130/135
Liczba przeszkód (Obstacles)
11/8
Liczba skoków (Jumps)
14/10
Dystans (m)
400/310
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
74/58 s
Startowało koni
9
Ukończyło koni
9
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Joanna Gawłowska
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZT/ZR Halowy Puchar Warszawy i Mazowsza

Łąck, 3-5.03.2017
Wydruk: 2017-03-05 19:10:54
32/C
18:30
(2017-03-05)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 32 - C ZR zwykły, art. 238.2.1
(Competition No 32)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1JANE VON ROCHERATH (25)DawidKUBIAK073,5825 PLN
   BWP / BEL / Klacz / 2009 / 056002W00292665 / gniada / Cicero / Carthago / Gina Von Rocherath / Nonstop
   - / Grzegorz Kubiak
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2CHANSONETTE DE REVEL (22)DawidKUBIAK870,2020 PLN
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616009660411610 / kasztanowata / Quidam De Revel / Jalisco B / Czata / Life and Liberty
   - / Grzegorz Kubiak
Sobieski Jumping Team Gdańsk
3UDOLA B (5)NataliaMACIEJEWSKA1689,9215 PLN
   KWPN / NED / Klacz / 2001 / 0104801 / ciemnogniada / Emilion / Wellington / Odola / Indoctro
   A Thj De Boer / Sławomir Maciejewski
JKS Salio Besiekierz Rudny

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
3
Ukończyło koni
3
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Joanna Gawłowska
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com