W Łącku Międzynarodowo-Czempionat w skokach luzem koni sp 07.11.2020 r.

W Łącku międzynarodowo

 Lista koni zgłoszonych na Ogólnopolski Czempionat koni rasy polski koń szlachetny półkrwi w skokach luzem, Łąck 7.11.2020

lista koni na Czempionat sp Łąck 07.11.2020 r.

Serdecznie zapraszamy na Czempionat w skokach luzem koni sp, który odbędzie się na terenie SO Łąck w sobotę – 7.11.2020. Mimo tych trudnych covidowych czasów, zgłoszone do Łącka konie przybywają z całej Polski, aby walczyć o miano najlepszego użytkowo konia zarejestrowanego w  księdze sp.

Rodowody tych koni nie odbiegają od tego co aktualnie Europa oferuje miłośnikom koni sportowych. Tradycyjnie na liście zgłoszonych figuruje potomstwo bardzo popularnych ogierów jak: Cornet Obolensky BWP, Hickstead White old. (OS), Tjungske KWPN czy Elvaro KWPN (po 2 sztuki potomstwa). Najwięcej potomstwa ( 3 sztuki ) notuje na swoim koncie oldenburski Colinero ur. 2012 (Cola-Evita/ Escudo I), którego wielu z nas pamięta nie tylko z udziału w 100 dniowym ZT, który ukończył na 2 miejscu, ale z udziału w MPMK w kategoriach koni 4,5 i 7 latków startując pod Tomasze Miśkiewiczem.

Warto dodać, że nie tylko rodowody koni są międzynarodowe, ale także skład Komisji będzie polsko-niemiecki. W Łącku będą sędziowali: Wolf Lahr, Henryk Soboń oraz Jarosław Lewandowski.

Rozpoczęcie Czempionatu o godzinie 10:00.

A wszystkim tym, którzy nie mogą przybyć do pięknego Stada Ogierów w Łącku, który może się pochwalić nowymi placami do jazdy oraz ogromną, odnowioną halą proponujemy obejrzenie transmisji online na stronie www.zawodykonne.com

Serdecznie zapraszamy do oglądania !