Oferta usług

Łąck to piękna miejscowość, położona około 10 km od Płocka. Okoliczne lasy i jeziora oraz piękno łąckiej przyrody przyciąga turystów krajowych i zagranicznych, oferując im możliwość uprawiania jazdy konnej, powożenia i spacerów pojazdami konnymi, sportów wodnych, łowiectwa, rybołówstwa. To również doskonałe miejsce na bezpośrednie obcowanie z wyjątkowo bogatą i piękną przyrodą.

Stado Ogierów w Łącku położone jest na atrakcyjnym terenie – w otoczeniu lasów i nad zalewem, który przyciąga swoim bogactwem wędkarzy. Obszar ten chroniony jest programem Natura 2000, co zapewnia czystość przyrody.

 

W swojej ofercie proponujemy różnego rodzaju atrakcje, zarówno te związane z jazdą konną, jak i inne, które pozwolą na wyciszenie się i odpoczynek w ciszy łąckiej natury.

Oprowadzanki – doskonała atrakcja dla najmłodszych. Przy tak zorganizowanej jeździe na koniu dla dzieci, maluchy mogą oswoić się z czworonogami i z czasem rozpocząć naukę jazdy.

Jazda na lonży – dla początkujących jeźdźców. Instruktor kontroluje konia na lonży, dzięki czemu jeździec może skupić się na technice jazdy. To świetny sposób na poznanie swoich możliwości i nabycie odpowiednich nawyków jazdy. To również bardzo dobry wstęp do jazdy samodzielnej.

Jazda w zastępie – samodzielna jazda dla osób, które poznały już podstawowe zasady jeździeckie i nie obawiają się jeździć na koniu. Jazda odbywa się pod okiem instruktora w zastępie innych jeźdźców.

Naukę jazdy konnej prowadzi  p. Joanna Gawłowska i p. Ewa Domańska. Jazdy konne odbywają się po telefonicznym umówieniu się z p. Gawłowską pod nr: 600-742-754 lub z p. Domańską pod nr: 506-044-015

2143

Plenerowe jazdy konne zaprzęgami – w swojej ofercie mamy bryczki typu wagonette (do 18 osób) i bryczki typu lando (4-5 osób). Przejazdy po malowniczym terenie Łącka, zarówno dla zorganizowanych grup, jak i indywidualnych osób, pozostaną na długo w pamięci naszych gości.

Rajdy konne: cykliczne spotkania, jeźdźcy konni i zaprzęgi z gośćmi na bryczce, przejazd po malowniczych terenach polno-leśnych, kuchnia polowa, a wieczorem ognisko i pieczenie kiełbasek.

IMG_9948

Zgrupowania sportowe – przyjmujemy dzieci i młodzież wraz z opiekunami na zgrupowania, w trakcie których mogą doskonalić swoje umiejętności jeździeckie. Udostępniamy do treningów hipodrom oraz krytą ujeżdżalnię o wymiarach 98 x 25 m. Stado Ogierów otoczone jest pięknym terenem do jazd rekreacyjnych. Posiadamy przestronne boksy dla koni, a zorganizowanym grupom zapewniamy nocleg i wyżywienie.

Specjalna oferta dla szkół: zwiedzanie stada, przejazd bryczką oraz organizacja ogniska z pieczeniem kiełbasek.

– Organizacja urodzin – więcej informacji w zakładce „Organizacja urodzin”

Zapraszamy!CENNIK

Zwiedzanie Stada Ogierów
– osoby dorosłe 5 zł
– dzieci/młodzież szkolna 4 zł
   
Zorganizowanie ogniska lub grilla 100 zł+ odpłatnie jedzenie
   
Jazda konna (po telefonicznym uzgodnieniu terminu): 

p. Joanna Gawłowska tel. 600-742-754

p. Ewa Domańska tel. 506-044-015

– jazda w zastępie 45 zł/45 min.
 – jazda na lonży 45 zł/30 min.
– wyjazd w teren 50 zł/1 h

90 zł/ 2h

– oprowadzanie w ręku 25 zł/20 min.
– hipoterapia 40 zł/30 min.
 – karnet 11 jazd – jazda na lonży, jazda w zastępie (ważny 8 tyg. od pierwszych zajęć)  450 zł
 

Przejażdżka bryczką lub saniami (2 konie)

200 zł/godz.
 

 w weekendy

300 zł/godz.

Wynajęcie powozu 2-konnego do ślubu
– Łąck 1000 zł
– Płock 2000 zł
– Gostynin 2000 zł
– Gąbin 2000 zł
   
Specjalistyczne konsultacje z zakresu rozrodu koni 1 200 zł
   
Nocleg 50 zł/os. za dobę
   
Wynajem Sali konferencyjnej 100 zł/godz.
   
 Organizacja urodzin:
  w dniach pn-czw 20 zł/os. 
 w dniach pt-ndz  25 zł/os.
   
Ceny pensjonatu dla koni (boks)
– konie do chowu 25 zł/doba
– drugi koń (dla osób posiadających 2 i więcej koni w pensjonacie) 23 zł/doba
– kuce/konie do wysokości 1,40 m 20 zł/doba
– klacze do krycia 23 zł/doba
– klacze do krycia ze źrebakiem 25 zł/doba

 Cennik ważny od 01.10.2016 roku.