Halowe Zawody Regionalne i Towarzyskie w Skokach przez Przeszkody 17-18.12.2016 r.

 

W dniach 17-18.12.2016 r. w ujeżdżalni Stada Ogierów w Łącku odbyły się Halowe Zawody Regionalne i Towarzyskie w Skokach przez Przeszkody. Do rywalizacji stanęło prawie 60 par koni i jeźdźców. Sobotni konkurs klasy C o wysokości przeszkód 130 cm zwyciężył Michał Kubiak na wałachu Z-Pilot, II miejsce zajęła Gabriela Drózd na klaczy Kasandra, III miejsce należało ponownie do Michała Kubiaka, tym razem w parze z wałachem Fellow 137. Zwycięskie konie, na których startował Michał Kubiak należą do Sławomira Pietrzaka.

Niedzielny konkurs klasy C również zwyciężył Michał Kubiak na klaczy o imieniu Galaktyka, której jest właścicielem. Tuż za nim uplasował się zawodnik Klubu Jeździeckiego „Łąck” Grzegorz Kubiak, zajmując na klaczy I Love You Du Beaumont II miejsce oraz na ogierze Asesor III miejsce. Zarówno niedzielny jak i sobotni konkurs klasy N1 należał do pary Grzegorz Kubiak i ogier Escorial. Pozostali zawodnicy naszego Klubu również osiągnęli świetne wyniki. Jakub Dołhun na wałachu Kola zajął I miejsce w konkursie klasy N. W konkursie klasy L oraz P również był pierwszy, tym razem na wałachu Aromat. W sobotę natomiast na Koli zajął II miejsce w klasie P. Maja Synowicz w klasie P zajęła 5 miejsce na klaczy Lisa Bona L. Świetny występ zaliczyła Nikola Krajewska na Eposie. W konkursie klasy P pojechała bez zrzutki, zajmując 8 miejsce, natomiast w konkursie klasy L zajęła II miejsce. Aleksandra Zaręba dopiero zaczyna naukę na wałachu Enrico,a już miała najlepszy czas w mini LL oraz LL.

Wyniki wszystkich konkursów dostępne są po kliknięciu w link: wyniki-pelne-17-18.12.2016 r.

Nagrodą za trzy pierwsze miejsca w konkursach klasy mini LL, LL oraz L były czapraki firmy Waldhausen. W wyższych konkursach zawodnicy otrzymywali nagrody pieniężne. Decyzją Klubu pula nagród finansowych wzrosła do 5 tys. zł. Zwycięzca najwyższego konkursu w niedzielę otrzymał również voucher na odbiór roweru. Wszyscy zawodnicy otrzymali flots, puchary oraz mikołajkowe prezenty od Stada Ogierów w Łącku.

Dziękujemy za udział i zapraszamy już 28 i 29 stycznia 2017 r.!

Zdjęcia dzięki uprzejmości Pana Dariusza Pińskiego.