Gribaldi – champion reproduktorów ujeżdżeniowych WBFSH 2014, w top 10 od roku 2008 – w ofercie nasienie 3 synów tego wspaniałego ogiera

MROŻONE NASIENIE OGIERÓW TRAKEŃSKICH W ŁĄCKU

Informujemy, że nadal dysponujemy mrożonym nasieniem ogierów trakeńskich sprowadzonym z Niemiec za sprawą Związku Trakeńskiego w Polsce. Nasienie oferowane jest polskim hodowcom koni w atrakcyjnych cenach i na bardzo dobrych warunkach organizacyjnych.
Nasienie dostępne jest również dla klaczy innych ras, przy zachowaniu zasady pierwszeństwa dla członków Związku Trakeńskiego w Polsce i klaczy spełniających rodowodowe warunki użycia w hodowli, zgodnie z programem hodowlanym koni rasy trakeńskiej.
Większość ogierów zostało uznanych również przez PZHK dla rasy wielkopolskiej i szlachetnej półkrwi – elitarne ujeżdżeniowe E.H. King Arthur TSF, E.H. Connery, E.H. Distelzar, E.H. Easy Game, a także Elfado i All Inclusive oraz znakomity reproduktor skokowy E.H. Hirtentanz, uznany również przez związek holsztyński, oldenburski i westfalski.

Ogiery ujeżdżeniowe:

Informacje o cenach i zasadach zakupu nasienia uzyskać można u p. Krzysztofa Kulika (tel. 601 995 445). Sprawy organizacyjne dotyczące inseminacji klaczy należy uzgadniać z lek. wet. p. Maciejem Florysiakiem (tel. 605 608 525).

gribaldi

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *