Stado Ogierów w Łącku, realizując swoją podstawową misję, proponuje hodowcom ogiery i ich nasienie o najwyższym potencjale genetycznym, na bardzo preferencyjnych warunkach.

          W przemyśle konnym kluczową rolę pełnią hodowcy. Niestety ich trud, zaangażowanie, wiedza i czas poświęcony na odchowanie źrebiąt, nie zawsze znajduje odzwierciedlenie w kwotach uzyskiwanych za przychówek. Doceniając determinację hodowców, którzy mimo to z pasją i niecierpliwością oczekują kolejnych pokoleń swoich koni, wychodzimy z ofertą, która pozwoli uzyskać duży postęp hodowlany, nie pogłębiając dysproporcji kosztów do przychodów.

          Proponujemy atrakcyjny system zniżek promujący hodowców, którzy zadbali o sprawdzenie wartości użytkowej swoich klaczy, co jest szczególnie ważne w procesie hodowlanym. Dla klaczy, które z racji wieku (lub innych powodów) nie zostały jeszcze podane żadnej próbie, proponujemy odbycie Zakładu Treningowego, w trakcie którego mogą być one również zaźrebione na preferencyjnych warunkach. Przewidujemy zniżki wynikające również z liczby krytych (inseminowanych) klaczy.

          Kolejną zaletą Stada Ogierów jest szeroka gama usług związanych z rozrodem: krycie naturalne, inseminacja nasieniem świeżym lub mrożonym, wysyłka nasienia świeżego lub mrożonego, mrożenie nasienia ogierów, leczenie ginekologiczne klaczy itp., dzięki której hodowca może dobrać najdogodniejszą alternatywę.

          Naszym atutem jest również szeroka gama oferowanego materiału genetycznego, nie ograniczającego się do jednej rasy, czy typu użytkowego. Posiadamy konie od czystej krwi arabskiej po zimnokrwiste, od pociągowych po wyścigowe. Dzięki funkcjonującemu centrum rozrodu możemy udostępnić niemalże każde mrożone nasienie,  ogierów z całego świata.

Zapraszamy do współpracy

Szczegółowe informacje
Kruk Joanna
główny specjalista d.s. hodowli
tel. 603067764